En son haberler

Bağlantıda kalın. En taze ipuçlarına bir göz atın.

Dünyamız ve ailemiz hakkında en yeni bilgileri almak için Indola haberlerini takip edin. Kuaförlerimizin en iyi ipuçlarını keşfedin, eğitim videolarımızı izleyin, yeni görünümleri inceleyin ve Indola'nın en son yeniliklerini öğrenin.

img_teaser_streetstyles2017

Street Style Collection 2017

Otantik, gerçek saçtan ilham alınmış tarzlar.

Otantik gerçek saçlardan esinlenerek ortaya çıkan çok kullanışlı bir koleksiyon hakkında bilgi edinin. Sokak modası da artık mankenlerin klasik podyum yürüyüşünün yarattığı etkiye sahiptir.


Daha fazlasını keşfedin
img_teaser_mustafa_icon2

Mustafa Yanaz

Stilist @mustafayanaz

Sanatını güzelleştirme konusundaki amansız özverisi kendisine üç yıl üst üste “Yılın Alman Kuaförü” ünvanını kazandırdı.


Daha fazlasını keşfedin
img_teaser_niki_icon3

Niki Nguyen

Renk uzmanı @TheNiksters

Yükselen profili, ekibini büyütmesine yardımcı olmaktadır, ekibi ise kendisinin daha da sıkı çalışması, sınırları aşması ve müthiş işler çıkarması konusunda kendisini motive etmektedir.


Daha fazlasını keşfedin
img_teaser_jessie_icon4

Jessie Bush

We The People

Jessie Bush, gerçek sokak stilini doğrudan takipçilerimizin hayatına katmak için, akıllı adımlarımızı dijital dünya ile paylaşıyor.


Daha fazlasını keşfedin
img_teaser_zina_icon5

Zina Charkoplia

FASHIONVIBE

Onun için şık olmak sadece bir hobi değil, bir yaşam tarzıdır. Hızla değişen desenleri, çarpıcı stil kombinasyonlarını ve sezonun başarılması zor trendlerini denemekten çekinmeyecek kadar cesurdur.


Daha fazlasını keşfedin
img_teaser_ppcrelaunch_transformer

Yeni Kahramanı ile Yeni Indola PCC

Colour Transformer

Indola tarafından geliştirilen dünyanın ilk Renk dönüştürücüsü neredeyse tüm kalıcı PCC tonlarını yarı kalıcı eşdeğerlerine dönüştürmenize yardımcı olacaktır. Daha az boya stoğu ile renk seçeneklerinde sonsuz seçim imkanı!


Daha fazlasını keşfedin
edyoucation

ed(you)cation Kendi kendinizi eğitin

En son ürün ve teknikleri kullanarak yeni tarzlar oluşturmayı öğrenin.

Bizim amacımız, sizin tercih edeceğiniz şekilde, isterseniz 7/24, SİZ'i yaptığımız her şeyin merkezine yerleştirmek ve bunu size uygun zamanda, mekânda ve sizin şartlarınıza uyarak öğretmeye hazır olmak. Bu sebeple diyoruz ki: #SimplySmarter.


Daha fazlasını keşfedin
img_teaser_howto_icon8

Nasıl yapılır

Bu tarzı nasıl yaratırsın

Indola saç tasarımcılarımız süper akıllı ürün ve tekniklerimiz ile nasıl tarz yaratacağınızı size gösterir. Soğuk ve havalı renklendirme teknikleri videosundan, hızlı bakım ve şekillendirme videolarına kadar - tarz yaratmak hiç bu kadar kolay olmamıştı.


Daha fazlasını keşfedin