En Son Haberler

BaÄ lı kalın. En yeni bilgileri edinin.

Dünyamıza ve ailemize en yeni bakıŠaçılarını Ã¶Ä renmek için Indola haberlerini takip edin. Kuaförümüzün en iyi ipuçlarını alın, eÄ itici seçeneklerimizi inceleyin, en yeni görünümleri keÅ fedin ve Indola'nın en son yeniliklerini Ã¶Ä renin.

autumn_royallux_var_S

Kış Sokak Stili Koleksiyonu

Yeni Sezonlar, yeni trendler

Yaz güneşi soldu diye üzülmeyin, çünkü size Indola'nın yeni sezon trendlerini sunuyoruz. Kış Sokak Stili Koleksiyonu, ilham vermek ve karanlık aylara taze bir renk kazandırmak için tasarlanmıştır.


Daha fazlasını keşfedin
SSC_Overview_870x1000

Street Style Collection 2018

Günümüzün en kullanışlı trendleri

Graphic Bob pırıltıları ile baharda etrafınıza ışıltılar saçın. Uzun saçlarınızı sokak stilinize uygun olarak nasıl gölgelendirebileceğinizi keşfedin, bu yaz göz kamaştıracaksınız!


Daha fazlasını keşfedin
PPC_Ageless_Overview_880x800

Ageless

Bannish Greys

Moda renklerle grileri tamamen kapayarak zamanı geri alın! Sadece 8 çarpıcı renkle %100 beyaz kapama için yeni Indola PCC Color Piksel teknolojisi ile grilerden kurtulun.


Daha fazlasını keşfedin
Blonddicted_Overview_880x800

Blond Addict

The next level in blonding

Sarışınlık servisinde yeni bir seviye Buz gibi soğuk görünümünden yeni bağ teknolojisine ışıltılı platinle her şeyi yaratın. Gelecekteki hasarlara karşı saçı güçlendirmek ve korumak için lif canlandırmanın ötesine geçer.


Daha fazlasını keşfedin
indola_1200x627px_imarketing

iMarketing

Customise your salon marketing material now

With just a few clicks, you can turn your salon into the street-style go-to destination!


Daha fazlasını keşfedin
img_teaser_howto_icon8

Nasıl yapılır

Bu tarzı nasıl yaratırsın

Indola saç tasarımcılarımız süper akıllı ürün ve tekniklerimiz ile nasıl tarz yaratacağınızı size gösterir. Soğuk ve havalı renklendirme teknikleri videosundan, hızlı bakım ve şekillendirme videolarına kadar - tarz yaratmak hiç bu kadar kolay olmamıştı.


Daha fazlasını keşfedin
Education_880x880

ed(you)cation Kendi kendinizi eğitin

En son ürün ve teknikleri kullanarak yeni tarzlar oluşturmayı öğrenin.

Bizim amacımız, sizin tercih edeceğiniz şekilde, isterseniz 7/24, SİZ'i yaptığımız her şeyin merkezine yerleştirmek ve bunu size uygun zamanda, mekânda ve sizin şartlarınıza uyarak öğretmeye hazır olmak. Bu sebeple diyoruz ki: #SimplySmarter.


Daha fazlasını keşfedin
img_teaser_ppcrelaunch_transformer

Yeni Kahramanı ile Yeni Indola PCC

Color Transformer

Indola tarafından geliştirilen dünyanın ilk Renk dönüştürücüsü neredeyse tüm kalıcı PCC tonlarını yarı kalıcı eşdeğerlerine dönüştürmenize yardımcı olacaktır. Daha az boya stoğu ile renk seçeneklerinde sonsuz seçim imkanı!


Daha fazlasını keşfedin
Paddy_Overview_880x800

Yeni Indola Elçisi

Paddy McDougall

Paddy, zamanını Glasgow'daki Rainbow international salonundaki hayatı ve dünyanın başkentlerine seyahatleri arasında bölen ödüllü bir kuaför.


Daha fazlasını keşfedin
Selected_Overview_880x800

#indolaselected ekibi

İlk buluşma

Üstün kuaförlük yeteneklerine sahip üyelerden oluşan #indolaselected ekibi, Hamburg'da 'Eğitmeni Eğit' (29-31 Ocak) etkinliğinde ('Train the Educator Event') ilk resmi toplantılarını gerçekleştirdiler bile.


Daha fazlasını keşfedin