#indolaselected

img_header

İlk uluslararası influencer ekibimiz #indolaselected ile tanışın! Hollanda, Rusya, İspanya ve İngiltere'den dört genç yetenekli kuaför, yenilikçi Indola dünyasına dahil olacak. Eşsiz INDOLA Street Style Koleksiyonumuzun yanı sıra, influencer'larımız #SimplySmarter görünümleri yaratma, eğitim ve moda ile süreçlere karşınıza çıkabilir. #indolaselected ekibi, Indola uzmanlarına doğrudan erişebilecek ve Indola hayranları için çarpıcı içerik oluştururken, bilgi ve uzmanlıklarını geliştirmek amacıyla dijital markalarını oluşturma konusunda eğitimler verecek.

img_influencer

Elçilerimiz ile Tanışın.

Seçilen ekip, Global Elçilerimiz Andy Smith ve Paddy McDougall ile birlikte çalışacak. Andy ve Paddy, ekip için mentör olarak görev yapacak ve #StreetStyleCollection görünümlerini yeniden yaratma konusunda tavsiyelerde bulunacaklar.

blogger_big_paddy
blogger_mobile_paddy1

Paddy

Renk uzmanı

Paddy vaktini Glasgow'daki ödüllü Rainbow Room International salonu ve dünyanın moda başkentleri arasında geçirmektedir. Paddy, sezon efsanesi Duffy ile ve Saint Laurent, Louis Vuitton, Rick Owens & Marni gibi markalar için saç şekillendirme, kesim ve renklendirme alanlarında çalışıyor.


Daha fazlasını keşfedin
blogger_big_andy
hairdresser_big_mobile_andy

Andy

Stilist

Andy, diğer insanları eğitip bilgilerini aktararak dünyayı gezmiştir. Indola Küresel Elçisi olarak mevcut görevinin yanı sıra, Chelsea, Londra'daki Chelsea Green saç salonunda Kreatif Direktörlük yapmaktadır. Dünyanın dört bir yanındaki editöryaller, şovlar ve seminerler ile meşgul değil ise onu burada bulabilirsiniz.


Daha fazlasını keşfedin

Street Style Collection Hype Etkinliği

Muhteşem #indolasected ekibi, 'Street Style Collection Hype Etkinliği' için Hamburg'da bir kez daha buluşma şansı buldu. Bu iki günlük etkinlik,Londralı blogger ve kuaför Aliona Davey tarafından “Kuaförlükte dijital medya” adlı bir sosyal medya oturumuyla başladı. Daha sonra, Indola Street Style Collection İlkbahar-Yaz görünüm mentörleri olan Andy ve Paddy ile yeniden yaratmaya başladılar. Ekip, trend koleksiyonunu kendi tarzlarında yorumlayabileceği için çok heyecanlıydı. Ve bu deneyimi daha da iyi yapan modellerin onlar tarafından seçilmesiydi. Modeller, Hamburg'a davet edilen kuaförlerin kendi ülkelerinden gelen yerel bloggerlardı. Gün, profesyonel bir fotoğrafçı ile yapılan çekimlerden çıkan harika içerikler ile sona erdi. İkinci gün, ekibin bir sonraki Street Style Collection çalışma öncesi toplantısı, ardından koleksiyon çekimleriyle başladı, ve Hamburg Digital Agency'nin sahibi Anouk Jans'ın 'dijital çağda markalaşma' isimli yaratıcı atölyesiyle sona erdi.

img_bts01


img_bts02


img_bts03


img_bts05_1x


img_bts04_1x