ed(you)cation

Sadece sizin için

Akıllı online eğitim, salon teknikleri için zorunlu olan ilham verici dersler, inovasyonlu ürün formülleri ve yaratıcılığın eşiğini zorlayan yeni renkler ile ikon tarzlar oluşturmayı ÖĞRENİN.. #SimplySmarter

Indola edyoucation

İlk saç kesiminizde kendinizi nasıl hissettiğinizi hatırlıyor musunuz? Büyük olasılıkla biraz "Ooo hayır, ya benim saç modellerim Edward Makaseller tarafından kesilmiş gibi görünürse" diye karışık duygular içinde aşırı bir heyecan duymuşsunuzdur.

Ancak, bunu bitirdiğinizde, gurur duygusu ve bunun üzerinden hissedilen saf heyecan harika olmuştur.

Şimdi, hızlıca birkaç yıl ilerleyin, kuaför kariyeriniz ilerlemiş veya kuaförlüğün her yönü hakkında çok yönlü bir öğrenim sürecine girmeye başlamışsınız ya da saç kesimi veya renklendirmede uzman olmuşsunuzdur.

Takip etmeyi seçtiğiniz rotanız ne olursa olsun, kuaförlüğünüzdeki tüm kariyeriniz boyunca sabit olan...... 

davulun sesi - EĞİTİM'dir.

Yeni saç kesimleri, saç rengi ve saç stillerini öğrenmeye istekli olmadığınız ve bunları öğrenip uygulamadığınız sürece, gerçek potansiyelinizi tam olarak gerçekleştirmek için asla büyüyemezsiniz. 

Indola'da öğrenmenin bilgilendirici ve eğlenceli olması gerektiğine inanıyoruz, paylaşım videolarımız hiçbir yapmacık kelime ve herhangi bir boş laf içermediğinden de buna eğitim diyoruz:

Kendinizi eğitin

Neden? Çünkü amacımız, SİZ'i yaptığımız her şeyin merkezine yerleştirmek ve bunu, sizin tercih edeceğiniz şekilde, isterseniz 7/24,  size uygun zamanda, mekânda ve sizin şartlarınıza uyarak öğretmeye hazır olmak. Biz - Sadece daha Akıllı (#SimplySmarter) öneri sunuyoruz.

Faydalanın

daha fazlasını keşfedin

benefit_small1

Yeni beceriler öğrenin

Sokaktan Salona – Müşteriye dost, çok kullanışlı ve tabi ki %100 yeniden canlandırılabilir görünümler.


benefit_small2

Yaratıcılığı keşfedin

Hepimiz meşgul insanlarız, bu yüzden de SİZe uygun bir zamanda ve kendi hızınızda bilgilenmenizi ve öğrenmenizi sağlayacak 7/24 çevrimiçi destek sağlıyoruz.


benefit_small3

Deneyim Kazanın

- Pratik, "nasıl yapılır" eğitim videolarını takip etmek kolaydır - Kuaförlere özel kuaförler tarafından hazırlanmıştır - Çevrimiçi olarak bizden daha fazla bilgi edinebilirsiniz - Adım Adım ve Eğitim Materyalleri