Street Style Collection 2017

Otantik, gerçek saçtan ilham alınmıŠtarzlar.

Otantik gerçek saçlardan esinlenerek ortaya çıkan çok kullanıŠlı bir koleksiyon hakkında bilgi edinin. Sokak modası da artık mankenlerin klasik podyum yürüyüŠünün yarattÄ±Ä Ä± etkiye sahiptir.

teaser_lb_actice80

Active 80's

80’ lere dönüş geniş kalıp aktif spor giysileri tekrar piyasaya sürdü - bu trend atletik modanın yeni çağını canlandırıyor. #SimplySmarter


Daha fazlasını keşfedin
teaser_lb_rawbohemia1

Raw Bohemia

Dağınık saçlar yele görünümünde vahşi saçlar ve el ile dağıtılmış gibi görünen doğal dalgalar ile büyük bir dönüş yaşamaktadır. Gerçek, yeni mükemmelliktir!#SimplySmarter


Daha fazlasını keşfedin
teaser_lb_newgender

New Gender

Artık sadece kadın sadece erkek giyim ayrımı diye bir olgu kalmamıştır- aradaki ince çizgi gittikçe bulanıklaşmaktadır.


Daha fazlasını keşfedin
teaser_lb_modernmuse

Modern Muse

Rönesans’ tan ilham alan bu tarz, saf ve akıcı kıyafetler ile zenginliği temsil etmektedir.


Daha fazlasını keşfedin
teaser_lb_darksensuality

Dark Sensuality

Bir kaplumbağa kabuğu gibi yansıma yapan pelüş kadifeler ve görkemli ipeklerden yapılmış uzun giysiler ile mistik bir etki yaratılır.


Daha fazlasını keşfedin
hairdresser_big_mobile_niki

Niki

Indola Renk Uzmanı

California merkezli, geleceğin Instagram yıldızı ve renk uzmanı Niki "@theniksters” yaratıcılığın sınırlarını zorluyor. Yükselen profili ekibinin büyümesine yardım ederken, kendisine de ilham veriyor.


hairdresser_big_mobile_mustafa

Mustafa

Indola Kesim ve Şekillendirme Uzmanı

Çocukluğunu annesinin salonunda geçirmiş biri olarak Mustafa'nın New York’un önde gelen bir saç stilisti olması hiç de şaşırtıcı değil. Amansız özverisi, ona üst üste üç yıl "Yılın Alman Kuaförü" unvanını kazandırdı.


blogger_mobile_zina

Zina

Indola Blogger

"Bazen bir trendin geldiğini bilirim - sanki kokusunu alıyormuşum gibi - ve gerçekten onunla çalışmak isterim. Benim Instagram'ım ayna gibi, dikkatli bir şekilde seçiyorum, birinden diğerine takip yolu ile birbirileri ile bağlanıyorlar."