Indola Ekibi ile tanışın

Renklendirme ve Şekillendirme

Saç stilistleri ve renk uzmanlarımızın yetenekli ve yenilikçi ekibi moda görünümleri mükemmelleştiriyor ve bloggerlardan ve en son sokak stili modasından esinlenerek yeni stiller yaratıyor. #SimplySmarter.

Hairdresser Chanel
Chanel
hairdresser_big_mobile_chanel

Chanel

Renk Uzmanı

Chanel'in renk ve marka anlayışı, onun uluslararası ünlülerin, stil ikonlarının ve top model ajanslarının hızlı listesinde yer edinmesine sebep oldu. Louis Vuitton'la çalışarak nefes kesen videolarda ve uluslararası moda haftalarında bulunmasıyla günümüzde kariyeri yükselmeye devam ediyor.


Daha fazlası için
Hairdresser Niki
file
hairdresser_big_mobile_niki

Niki

Renk Uzmanı

Niki, güneşli Kaliforniya'nın San José şehrini merkez edinen ve geleceğin yıldızı olacak genç renk yaratıcısıdır. İlham kaynağının büyük kısmını Instagram üzerinden buluyor ve onun yaratıcılığına katkı sağlayacak hesaplar bulmak için sabırsızlanıyor. Renklendirme kurallarını çiğnemekten hoşlanıyor ve yeni şeyler denemek ve tecrübe etmekten, yaratıcı özgürlüğü kullanmaktan ve sınırlarını zorlamaktan asla korkmuyor! Ya da onun demek istediği gibi: "O gün kim olursan ol - kendin ol..."


Daha fazlası için
Hairdresser Andy
file
hairdresser_big_mobile_andy

Andy

Kesim ve Şekillendirme Uzmanı

Andy, her müşterisine özel stiller yaratmak için saç kesiminin şekli ve yapısı konusunda takıntılı bir şekilde takımını yönetir. Çalışmaları Vogue da dahil olmak üzere ikonik dergilerde yer aldı ve onu moda haftalarının aranan ismi haline getirdi.


Daha fazlası için
Hairdresser Mustafa
Mustafa
hairdresser_big_mobile_mustafa

Mustafa

Kesim ve Şekillendirme Uzmanı

Çocukluğunu annesinin salonunda geçirmiş biri olarak Mustafa'nın önde gelen bir saç stilisti olması hiç de şaşırtıcı değil. Amansız özverisi, ona üst üste üç yıl "Yılın Alman Kuaförü" unvanını kazandırdı. Şimdi New York'ta yaşayan genç ve gelecek vaat eden bir Stilist olarak dünya çapında defilelerde ve çekimlerde çalışıyor. Sokak stilleri ve moda trendlerinden etkilenerek modayı takip eden şehirli insanlar için çok çeşitli stiller oluşturur.


Daha fazla bilgi için