SSC S/S 23

Renge övgüler ile tanışıyoruz. Çünkü biz de tıpkı sizin gibi rengi soluyoruz. Ve renk yolculuğumuz bizi dünyevi, ticari tonlardan cesur, abartılı ifadelere götürüyor! ​

Renk, nasıl iletişim kurduğumuz, topluluğumuzla nasıl bağlantı kurduğumuzdur. Renkler, tutum ve davranışlarımızı yansıtır, bu da tüm gerçek renk tutkunlarıyla tam olarak böyle duygusal bir bağ kurmak istediğimiz şeydir.​

Rengin gücüne inanıyoruz. Renk seçiminizle nasıl bir açıklama yaparsınız? Kendinizi ifade etmeye nasıl cüret edersiniz.​

Rengin belirli bir dili yoktur, ülkeler, kültürler, nesiller, cinsiyetler arası iletişimdir.​

Uyum içindeki renklerle veya zıt renklerle oynuyoruz.​

Bize katılmaya cesaretin var mı? 

Dazzling Expression

Tarih ve modernliği birleştiren bu görünüm, cesur ve çağdaş bir saç modeli ile eski bir moda trendi olan kot pantolonu birleştiriyor. Tıpkı şık Hollywood kovboyu, 50'lerin işçi sınıfı kadını ve Harley'ine binen motorcu gibi. Göz kamaştırıcı ifade, maskülen ilhamı güçlü feminen tatla birleştiren bunların hepsi bir arada. Saç rengi, güçlü sarı ve yeşil kontrastıyla bu ikiliği vurgular.

Graceful Brown

Çikolata rengine ve kısa saça bir övgü. Teller, saçın orijinal görünmesini sağlamak için gelişigüzel bir şekilde geriye düşer. İncelik, gözlerinizi kısa kesimin narin yansımaları üzerinde kaydırıp elbisenin kıvrımını fark ettiğinizde, ikinci bir düşünce olarak ortaya çıkıyor. Kahverengi tonları ve yeşil rengin birleşimi doğanın dinginliğini getiriyor. Zarif kahverengi, plaj modasını kimono stiliyle karıştırarak gündelik ve zarafeti zekice birleştirir.

Joyful Refinement

Neşeli zerafet, rengin tüm nesillere hitap eden evrensel bir dil olduğunu gösteriyor. Hem modada hem de saçta iyimserlik ve fantezinin sembollerini harmanlıyor. Uzun siyah elbise ve gri tonlarda tören ve güç hissediliyor. Yine de, doğal gri, zarif lavanta tonlarıyla rafine edilmiştir. Yeşil umut, şans ve yaratıcılık demektir. Geleceğin mavisi renkli güneş gözlükleri bir gerçeklerden kaçış duygusu sunuyor. Moda dünyasında nesillerin ne kadar kolay birleştiğini her zamankinden daha fazla gösteriyor. Muhtemelen "Gri Gurur" un en iyi simgesi.

Ruby Perfection

Yakut mükemmelliğinin turuncu-pembe kombinasyonu hoş bir şekilde bizi 2000'lere ve Juicy Couture'a geri getiriyor. O zamanlar en moda renkli kokteyldi. Saç kesiminin yuvarlaklığı takım elbise ceketinin düz kesimiyle tezat oluşturuyor. Bu simgenin parlaması için tüm öğeler sıcak bir şekilde karıştırılır. Ruh halini renklerle paylaşan Ruby Perfection, duygusal çoğulluğu kutluyor. Ode to Color'ın konusu da budur.

Daring Lines

Daring çizgileri, zarif bir görünümle huzur ve sükunete ilham veriyor. Bir tarafın kısa kesimi, diğer tarafın uzun kesimi ile çakışıyor. Saçın uzun ve parlak görünümü bize normal bir saç stilini hatırlatırken, kısa kesim ise başına buyruk bir görüntü veriyor. Aynı ruhla mat tonlar dengeyi ifade ederken, pantolonun beyaz rengi ve düz kesimi zihni dinlendiriyor. Saçın yeşil tonları, görünümün doğal zarafetini güçlendirir ve tüp top, ciltle bütünleşen rahatlatıcı bir etki yaratır.

DAHA FAZLA

İLHAM ALIN​