Marka Değeri

#basitçedahaakıllı

Indola olarak, gerçek hayattan ve gerçek insanlardan ilham alan profesyonel bir saç markası olmaktan gurur duyuyoruz. Kuaför olarak ihtiyacınız olan tüm ilgili şeylere odaklanmak, daha fazlasına değil:

img_education

Eğitim

Özelleştirilmiş modüler yaklaşımımız, farklı ihtiyaçlarınıza göre uyarlanabilir öğrenme fırsatları sunar. Fiziksel ve dijital eğitimin bir kombinasyonunu kullanarak sizi destekleyebilir ve becerilerinizi, uzmanlığınızı ve kapasitenizi sınırlama olmadan sürekli olarak geliştirmenizi sağlayabiliriz. Burada şunları bulacaksınız: Renk, kesim ve stil hakkında ilham verici seminerler, ürün bilgisi, sarışınlar hakkında her şey, danışmanlık ve hizmet fırsatları, serbest el boyası, eğitim haberleri ve çok daha fazlası. Tüm içerikler günlük ihtiyaçlarınızı yansıtacak çünkü eğitimcilerimiz tam olarak sizin için tasarlanmış mükemmel bir eğitim adına çok çaba sarf etmiştir.


img_streetstyle

Sokak Stili Görünümleri

Müşterilerinizle alakalı günlük yaratıcı fikirler için hazırlanmış ilham paketi şunları içerir: 7/24 ilham veren yaratıcı ekipten en son trendler, çarpıcı kesim ve renk teknikleri ile dönemsel gişe rekorları kıran teknikler ve salonlarda uygulanması kolay ticari hizmetler. Sokaklardan etkilenilen bu çeyreklik koleksiyon, otantik, giyilebilir ve modaya uygun görünümler ve onları nasıl yeniden yaratacağınız konusunda sizi bilgilendiriyor.


img_portfolio

Yüksek Performans – Az ve Öz Portföy

Akıllı ürün yelpazemiz, çığır açan teknoloji, profesyonel kalite ve paranızın karşılığını veren kompakt ancak eksiksiz bir portföy sunar. Burada, sınırsız yaratıcı fırsatlar sunan yüksek kaliteli ve güvenilir kalıcı, yarı kalıcı renklendirme hizmetleri için piyasadaki en iyi renklendirme sonuçlarından bazılarını bulacaksınız. Bu temel ve problem çözücü bakım ve şekillendirme serisi, her türlü hizmet ihtiyacınızı karşılayacaktır. Yüksek performanslı, sürdürülebilir ve vegan teklifler aynı zamanda çevreye duyarlı müşterilere de hitap etmektedir.


img_business_support

İş Desteği

Dönemsel promosyon ve sadakat kampanyalarından tasarım ödüllü mağazacılık vitrinlerine ve instagramlanabilir salon araçlarına kadar her satış döngüsü için özel olarak hazırlanmış çevrimdışı ve çevrimiçi uygulama paketleri. Bunlar sizi destekleyecek ve salonunuza trafik çekecek, işinizi büyütecek ve salonun her temas noktasının değerini maksimize edecektir.