En Son Haberler

Takip Edin. En yeni bilgileri edinin.

Dünyamıza ve ailemize doğru bir adım atın, en yeni haber ve trendleri öğrenin. Kuaförlerimizin en iyi ipuçlarını, seçtiğimiz tutorial videolarını, en yeni görünümleri ve Innova'nın en son yeniliklerini keşfedin.

StreetStyleWinter_Overview_880x800

SSC Kış 2021

The Melted Brunette & The Nude Rosé​

Günler kısalıp sıcaklıklar düştükçe, en yeni sokak stili kış görünümlerimiz için doğaya geri dönüyoruz: Melted Brunette ve Nude Rosé. İkisi de mükemmel güzellik kavramına meydan okuyor ve daha çok doğal güzellik yönünde hareket ediyorlar. Renkler doğadan ilham alıyor ve saçlar hafif dokunuşlarla yumuşatılıyor. Bu stiller, görünümün sadeliğini bitter çikolata ve pembe altın tonlarıyla birleştiren "az daha çoktur" felsefesini özetliyor.


ColorTransformer_Overview_880x800

Color Transformer

Renklendirme şeklinizi dönüştürün! En güzel, sağlıklı görünen renkleri elde etmenize yardımcı olacak, yeni bir eksiksiz ürün yelpazesi stoklamanıza gerek kalmadan, devrim niteliğinde yeni bir formül sunuyoruz. Yeni Color Transformer a göz atın.


SmartCare_Overview_880x800

Yeni Indola Bakım&Şekillendirme

HER Saçın ihtiyacı için 360° Bakım&Şekillendirme çözümünüz!

Yüksek performanslı, SMAR. Yüksek performans ve şık ambalaj ile ihtiyacınız olan her şeyi barındıran ve ihtiyaç duymadığınız hiçbir şeyi barındırmayan bir ürün yelpazesi. #SimplySmarter


ActNow_Overview_880x800

ACT NOW!

En yeni ürünlerimizi keşfedin!

ACT NOW ile saçınızdaki ve baş derinizdeki çevresel kirliliklerden kurtulun! Purify Shampoo temiz, doğal bir zemin hazırlamak için çevresel kirliliklerin ve istenmeyen ürün kalıntılarının tamamen giderilmesini sağlayarak, saçları temizler ve detoksifiye eder. Moringa Tohumu Özü ile formüle edilmiştir.


SalonTool_Overview_880x800

Akıllı Salon Araçları

INDOLA X FRAMAR Rosé folyolar

Folyolar kuaförün en iyi arkadaşıdır! Size yardımcı olacak, önceden kesilmiş folyo seti sağlamak için FRAMAR ile birlikte çalıştık. Her biri, ihtiyacınıza uygun şekilde kullanmanızı kolaylaştıran kullanışlı bir kutuda. Folyolar açma teknikleri için mükemmeldir. Ancak aynı zamanda renk uygulamalarında da kirlenmeyi önlemenin bir yolu olarak hizmet eder. Bu folyolar, salondaki görünümün gerçekten ekstra görünmesini sağlamak için güzel bir Rosé tonunda gelir!


BlondeExpert_Overview_880x800

BLONDE EXPERT

Yeni sarışınlaştırma serimiz şimdiye kadarki en güçlü açma performansımızı sunuyor! Kanıtlanmış üstün kalitemizi uygun fiyata keşfedin ve sarışın uzmanı olmanın tadını çıkarın! #BlondeExpert


Technique_Overview_880x800

Blockbuster Teknik

#smudging

Bu teknik, renklerin birbirleriyle etkileşim biçimine odaklanıyor. Smudging, doğal bir saçı veya önceden açılmış saçları renklendirmek için kullanılabilir.Yaratıcı bir tonlamada da kullanılabilir. Her iki durumda da renkler, kenarlarda dokundukları yerde birbirleriyle karışıp bir araya geldiklerinde yeni bir renk oluşturmalarına izin veririz. Bu şekilde geçişler doğal görünür.


img_teaser_howto_icon8

Nasıl yapılır

Bu tarzı nasıl yaratırsın

Indola saç tasarımcılarımız süper akıllı ürün ve tekniklerimiz ile nasıl tarz yaratacağınızı size gösterir. Soğuk ve havalı renklendirme teknikleri videosundan, hızlı bakım ve şekillendirme videolarına kadar - tarz yaratmak hiç bu kadar kolay olmamıştı.


Daha fazlasını keşfedin
Education_880x880

ed(you)cation Kendi kendinizi eğitin

En son ürün ve teknikleri kullanarak yeni tarzlar oluşturmayı öğrenin.

Bizim amacımız, sizin tercih edeceğiniz şekilde, isterseniz 7/24, SİZ'i yaptığımız her şeyin merkezine yerleştirmek ve bunu size uygun zamanda, mekânda ve sizin şartlarınıza uyarak öğretmeye hazır olmak. Bu sebeple diyoruz ki: #SimplySmarter.


Daha fazlasını keşfedin