En Son Haberler

Takip Edin. En yeni bilgileri edinin.

Dünyamıza ve ailemize doğru bir adım atın, en yeni haber ve trendleri öğrenin. Kuaförlerimizin en iyi ipuçlarını, seçtiğimiz tutorial videolarını, en yeni görünümleri ve Innova'nın en son yeniliklerini keşfedin.

New_SSC_Drop_Overview_880x800

Yeni SSC İlkbahar Damlası Çıktı

French Bob & 70'lerin Chopper Shag'i

Bahar geldi ve sonunda şarj olma ve yaratıcılığı artırma zamanı geldi. Bu sihirli sezonda, iki yeni görünümümüz – French Bob ve 70'lerin Chopper Shag'i- canlandırıcı mood yükseltici olarak ortaya çıkıyor ve nostaljik tatil ruhuyla ortamı aydınlatıyor. Retroya geri sarın ve vintage tonların, sonsuz kahverenginin çok boyutlu saç rengiyle karışmasına izin verin ve strawberry copper sokak stili görünümüne çağdaş ve zarif bir dokunuş sunarken hayran kalmaya hazırlanın.


New_Blockbuster_Technique_Overview_880x800

Yeni Ses Getiren Teknik

#draping

Saça derinlik ve doku kazandırmak için hafifçe birbirine karışan tonlarla esmer bukleleri güçlendirin. Bu teknik, istenen sonuca bağlı olarak uyarlanabilir. İnce ve kusursuz bir sonuç için yumuşak kısımlar kullanılabilir, alternatif olarak da daha kalın kısımlar daha çarpıcı bir sonuç verecektir. İlkbaharda, renk kademelendirmesindeki yerleşimler, rengi gerçekten öne çıkaran özelleştirilmiş, ayrı ayrı hazırlanmış bir sonuç yaratır.