En Son Haberler

Takip Edin. En yeni bilgileri edinin.

Dünyamıza ve ailemize doğru bir adım atın, en yeni haber ve trendleri öğrenin. Kuaförlerimizin en iyi ipuçlarını, seçtiğimiz tutorial videolarını, en yeni görünümleri ve Innova'nın en son yeniliklerini keşfedin.

SSC_Overview_880x800

SSC Summer Görünümü

The Tousled Bronde & The Lived in Platinum

Yazın uzun günleri hayatımıza daha fazla ışık getiriyor. Güncel sokak stili trendleri olan Tousled Bronde ve Lived in Platinum, yaz görünümümüzde büyük bir rol oynuyor. İki trend de kitsch deco'dan ve Lily Collins ve Cajsa Wessberg gibi çağdaş ikonlardan ilham alıyor. Her iki görünüm de esasen klasik olsa da, kadınsı şekiller ve saç renginin rahatlık gösteren bir denge getirmesiyle saçta köklü değişimi yaratıyor.


SalonTool_Overview_880x800

Akıllı Salon Araçları

INDOLA X FRAMAR Rosé folyolar

Folyolar kuaförün en iyi arkadaşıdır! Size yardımcı olacak, önceden kesilmiş folyo seti sağlamak için FRAMAR ile birlikte çalıştık. Her biri, ihtiyacınıza uygun şekilde kullanmanızı kolaylaştıran kullanışlı bir kutuda. Folyolar açma teknikleri için mükemmeldir. Ancak aynı zamanda renk uygulamalarında da kirlenmeyi önlemenin bir yolu olarak hizmet eder. Bu folyolar, salondaki görünümün gerçekten ekstra görünmesini sağlamak için güzel bir Rosé tonunda gelir!


BlondeExpert_Overview_880x800

BLONDE EXPERT

Yeni sarışınlaştırma serimiz şimdiye kadarki en güçlü açma performansımızı sunuyor! Kanıtlanmış üstün kalitemizi uygun fiyata keşfedin ve sarışın uzmanı olmanın tadını çıkarın! #BlondeExpert


Technique_Overview_880x800

Blockbuster Teknik

#smudging

Bu teknik, renklerin birbirleriyle etkileşim biçimine odaklanıyor. Smudging, doğal bir saçı veya önceden açılmış saçları renklendirmek için kullanılabilir.Yaratıcı bir tonlamada da kullanılabilir. Her iki durumda da renkler, kenarlarda dokundukları yerde birbirleriyle karışıp bir araya geldiklerinde yeni bir renk oluşturmalarına izin veririz. Bu şekilde geçişler doğal görünür.


PCC_Overview_880x800

Yeni Cool Hues Koleksiyonu

En son moda kalıcı renklerimiz (PCC)

Esmerlere sunduğunuz renk seçeneklerini önemli ölçüde artıracak en yeni tonlarımızı keşfedin. Doğal, topraksı soğuk tonlardan ve diplere yeniden bağlanma arzusundan ilham alan Cool Hues Koleksiyonu, saçın boyutunu mükemmel bir şekilde vurgulamak için bir bükülme ile havalı esmer tonlardan oluşan bir palet sunar.


ActNow_Overview_880x800

ACT NOW!

Kendiniz ve gezegen için

Kendinize ve çevrenize önem verdiğiniz için, en iyi saçınızı ortaya çıkaran sürdürülebilir, vegan ve yüksek performanslı bakım ve şekillendirme serisi geliştirdik! Çünkü siz ve gezegenimizin ortak bir yanı var - siz eşsizsiniz! ACT NOW! Çünkü siz bizim için önemlisiniz.


img_teaser_howto_icon8

Nasıl yapılır

Bu tarzı nasıl yaratırsın

Indola saç tasarımcılarımız süper akıllı ürün ve tekniklerimiz ile nasıl tarz yaratacağınızı size gösterir. Soğuk ve havalı renklendirme teknikleri videosundan, hızlı bakım ve şekillendirme videolarına kadar - tarz yaratmak hiç bu kadar kolay olmamıştı.


Daha fazlasını keşfedin
Education_880x880

ed(you)cation Kendi kendinizi eğitin

En son ürün ve teknikleri kullanarak yeni tarzlar oluşturmayı öğrenin.

Bizim amacımız, sizin tercih edeceğiniz şekilde, isterseniz 7/24, SİZ'i yaptığımız her şeyin merkezine yerleştirmek ve bunu size uygun zamanda, mekânda ve sizin şartlarınıza uyarak öğretmeye hazır olmak. Bu sebeple diyoruz ki: #SimplySmarter.


Daha fazlasını keşfedin