En Son Haberler

Takip Edin. En yeni bilgileri edinin.

Dünyamıza ve ailemize doğru bir adım atın, en yeni haber ve trendleri öğrenin. Kuaförlerimizin en iyi ipuçlarını, seçtiğimiz tutorial videolarını, en yeni görünümleri ve Innova'nın en son yeniliklerini keşfedin.

SSC_Overview_880x800

Yeni sezon, yeni trendler

En Son Bahar Trendleri

Bahar nihayet geri geldi ve en son Bahar trendlerini yakalama zamanı geldi! 90'ların sonunda ve 2000'lerin başında modada son moda olan Normcore trendini bizimle yeniden keşfedin. Zahmetsizce havalı olan normcore, konforu düşünülmüş bir estetikle birleştirir.


PCC_Overview_880x800

Yeni Cool Hues Koleksiyonu

En son moda kalıcı renklerimiz (PCC)

Esmerlere sunduğunuz renk seçeneklerini önemli ölçüde artıracak en yeni tonlarımızı keşfedin. Doğal, topraksı soğuk tonlardan ve diplere yeniden bağlanma arzusundan ilham alan Cool Hues Koleksiyonu, saçın boyutunu mükemmel bir şekilde vurgulamak için bir bükülme ile havalı esmer tonlardan oluşan bir palet sunar.


SalonTool_Overview_880x800

Smart Salon Tools

Framar x INDOLA Power Painter

INDOLA'nın akıllı salon aletleri ürün yelpazesine yeni eklenen, saç aleti güç merkezi FRAMAR ile yapılan bir işbirliğidir. Bu harika fırça, açıcı veya renklendirici uygularken kusursuz karışımlar oluşturur. Power Painter ile muhteşem salon dostu görünümlere giden yolu renklendirin.


BlockbusterTechnique_Overview_880x800

Blockbuster Tekniği

Katmanlama

Bu teknik, tamamlayıcı veya zıt renklerdeki katmanları biriktirme ilkesine dayanmaktadır. Katmanların genişliğine ve yerleşimine bağlı olarak çok sayıda efekt elde edilebilir. Bu teknik, boyut ve vurgu eklemek için farklı derinlik ve tonlardaki kontrast veya tamamlayıcı renkleri katmanlamakla ilgilidir. Katmanlama tekniği, çok boyutlu renk oluşturmak için uyarlanacak şekilde oluşturuldu.


ActNow_Overview_880x800

ACT NOW!

Kendiniz ve gezegen için

Kendinize ve çevrenize önem verdiğiniz için, en iyi saçınızı ortaya çıkaran sürdürülebilir, vegan ve yüksek performanslı bakım ve şekillendirme serisi geliştirdik! Çünkü siz ve gezegenimizin ortak bir yanı var - siz eşsizsiniz! ACT NOW! Çünkü siz bizim için önemlisiniz.


img_teaser_howto_icon8

Nasıl yapılır

Bu tarzı nasıl yaratırsın

Indola saç tasarımcılarımız süper akıllı ürün ve tekniklerimiz ile nasıl tarz yaratacağınızı size gösterir. Soğuk ve havalı renklendirme teknikleri videosundan, hızlı bakım ve şekillendirme videolarına kadar - tarz yaratmak hiç bu kadar kolay olmamıştı.


Daha fazlasını keşfedin
Education_880x880

ed(you)cation Kendi kendinizi eğitin

En son ürün ve teknikleri kullanarak yeni tarzlar oluşturmayı öğrenin.

Bizim amacımız, sizin tercih edeceğiniz şekilde, isterseniz 7/24, SİZ'i yaptığımız her şeyin merkezine yerleştirmek ve bunu size uygun zamanda, mekânda ve sizin şartlarınıza uyarak öğretmeye hazır olmak. Bu sebeple diyoruz ki: #SimplySmarter.


Daha fazlasını keşfedin