En Son Haberler

Takip Edin. En yeni bilgileri edinin.

Dünyamıza ve ailemize doğru bir adım atın, en yeni haber ve trendleri öğrenin. Kuaförlerimizin en iyi ipuçlarını, seçtiğimiz tutorial videolarını, en yeni görünümleri ve Innova'nın en son yeniliklerini keşfedin.

Autumn_Drop_2022_Overview_880x800

SSC S/K 22'den Sonbahar koleksiyonu yayında!

The Disruptive Red ve The Feathered Pixie

S/K 22 Koleksiyonumuzun ilk bölümüne hoş geldiniz – Nomad Cultures! Bu Sonbahar için iki yeni görünümümüz - The Disruptive Red ve The Feathered Pixie - içinizdeki gezgini yönlendirecek. Onlar bizim geleneklerimize ve miraslarımıza saygı gösterme şeklimizdir. Kültürel köklerin ve folklorun etkileşiminden kentsel bir sapma ile yaratıldılar. Göçebe Kültürler ilhamlarını zanaattan, özel bireylerden ve yaşadıkları bölgeden alır. Şimdi aynısını yapma fırsatınız var.


Summer_Drop_2022_Overview_880x800

2022 yaz damlası!

Blonde Statement, Short Honey Splash ve Subtle Edge

Yaz geldi ve ruh halinize gerçek bir destek verecek parlak ve olumlu hisler getiriyor! Ruh halinizi daha da iyileştirmek için, salonunuzun atmosferini aydınlatacak ve müşterilerinize keyif katacak, yeniden tasarlanmış üç yeni görünümümüz var.


New_Blonde_Expert_Overview_880x800

Yeni Blonde Expert Bakımı

Blonde Expert Bakımı

YENİ Blonde Expert Bakımımız, profesyonel görünümlü sarışın sonuçlar için bütüncül bir sarışın servisi sağlayan Blonde Expert Renklendirme serisinin mükemmel bir tamamlayıcısıdır! Tüm formüllere entegre edilmiş Saç Bağı Teknolojisi+*, yeni saç bağları oluşturmaya yardımcı olarak daha güçlü, daha esnek bir saç yapısı ve sağlıklı görünen bir görünüm sağlar. Evde veya salonda kaygısız bir sarışın bakımı için ilk tercihiniz yapın! *InstaCool Sprey hariç