#indolaselected

Yeni nesil #indolaselected ekibimiz burada! Sokak stilini ve ed(you)cation'ı her şeyin bir parçası haline getirirken 2020'yi INDOLA dünyasına dalmak için harcıyorlar. Her ay güncellenen bir içerikleri ile Sokak Stili Koleksiyonumuzun yorumlarını ve çarpıcı sarışınlık görünümleri bizi takip etmeniz için olan sebeplerden sadece birkaçı! Instagram'da @shefeldenis, @hairbylynndy ve @sita_zoroa'yı takip ettiğinizden ve ekibin en son haberleri ve ed(you)cation güncellemeleri için YouTube kanalımıza göz attığınızdan emin olun.

En Son Etkinlik

Şubat 2020

Main Newsflash Image

En Son Etkinlik

Bu olayı tanımlayan sözcüklerden biri EĞLENCE idi. Uluslararası influencer ekibi için hazırlanan heyecan verici aktivitelerden bazıları şunları içeriyordu: marka elçimiz Andy Smith ve Irene ile birebir öğrenme oturumu, Araştırma ve Geliştirme departmanımızın özel rehberli turu. Projenin en güzel kısmı ise şüphesiz Çarpıcı Sokak Stili Koleksiyonu İlkbahar ve Yaz görünümlerimizin yorumlanması, ardından Drilling, Hamburg'da bir sokak stili çekimi gerçekleşmesi oldu. Lynndy ve Sita, Blockbuster tekniği colourblocking'i kullanarak Stand Out Camo'yu yeniden tasarlarken, Denis colormelting becerilerini Cut That Out görünümü için güzel bir karışımla sergiledi.

Archive

  • 2020
    • Şubat

Yeni Influencer Kuaförler

Selected_Denis

Denis

Yetenekli renklendirme sanatçısı, salon sahibi ve Indola Yerel Elçisi ve Moskova'dan bir eğitimci. Rus Denis Shefel #indolaselected kadrosuna üst üste iki yıl katılacak ve bizimle Instagram sayfasında gururla paylaştığı çarpıcı renk sonuçlarının ipuçlarını paylaşacak.


Selected_Lynndy

Lynndy

Lynndy Rolfe, Northampton / İngiltere'den ödüllü bir kuaför, sezon stilisti ve berberdir. Sektöründe pozitifliği, çalışkan doğası ve kararlılığıyla tanınan Lynndy, eğitim ve öğretim için tutkusunu geliştirirken endüstride yükselen bir yıldız haline geldi.


Selected_Sita

Sita

20 yıllık kuaförlük deneyimi ile Irene, sinemadan TV ve editörlüğe, podyumlardan teknik eğitime kadar çok sayıda projeye katıldı. Bunun da ötesinde, Instagram'da muhteşem bir varlığı olan, yaratıcılığını ve uzmanlığını gösteren uzman bir renklendirme sanatçısıdır.