#indolaselected

#indolaselected ekibimizle tanışın! Ekibimiz Sosyal Medyada #hairtrends lerini uygularken 2021'i, INDOLA dünyasına giriş yapmak için çok iyi değerlendiriyorlar. Çarpıcı sarışın görünümler, renkli pastel tonlar ve fayda sağlayan #SmartTips dört gözle beklenen şeylerden sadece birkaçı. Ekiple ilgili en son haberler ve ed(you)cation güncellemeleri için @shefeldenis, @abigail_jarrold , @sita_zoroa ve @urbanstudio_kumurov 'yı Instagram'da takip etmeyi unutmayın. Ayrıca Instagram'da @indola hesabı üzerinden özel içeriklerimiz takip etmeyi ihmal etmeyin!

En Son Etkinlik

Ocak 2022

Main Newsflash Image

Sarışınlık Maratonu - Ocak 2022

#indolaselected, müşterilerinizin seveceği özgün ve eş zamanlı ilham sağlayan etkileyici ekibiyle geri döndü. Bu yıla Abbey ve Mile adında iki yeni üye ile başladık. Sarışın uzmanımız Denis ve yaratıcı renk yeteneği Sita (Birleşik Krallık, İspanya, Yunanistan ve Rusya'daki farklı konumlardan) ile birlikte çalışarak size bu Yaz için olmazsa olmaz sarışın görünümleri getirdiler. Etkinlik, #KusursuzSarışınUzmanı olmanızı sağlayacak YENİ bütünsel Blonde Expert Renk + Bakım serimize odaklandı. Denis, Abbey, Mile ve Sita onları modellerinde kullanarak harika sonuçlar elde ettiler - ve onları müşterileriniz üzerinde denemenizi ve sonuçlarınızı bizimle sosyal medyada paylaşmanızı sabırsızlıkla bekliyoruz!

Eylül 2021

Main Newsflash Image

Ticari Hizmetler - September 2021 

#indolaselected influencer ekibimiz Eylül ayında bir araya geldi, ancak bu sefer bize müşterilerinizin seveceği en canlı ve yaratıcı Sonbahar görünümlerini sunmak için Birleşik Krallık, İspanya ve Rusya'daki farklı yerlerden geldi.Etkinlik, salon içi hizmetler için hızlı ve ticari görünümleri sergilemeye odaklandı ve hem saç rengini hem de stili hemen dönüştürmek için Indola Renk Stili Köpüğümüzden daha iyi bir şey yok. Ekip, Sonbahar'a renk katmak için size ilham verecek sıra dışı ve yaratıcı saç renkleri oluşturmak için Kalıcı Bakım Renkleri serimizi kullandı. Lynndy, Denis ve Sita, modellerinde Indola CSM ve PCC serisini kullanarak harika sonuçlar elde ettiler ve bunları müşterileriniz üzerinde denemeniz ve sonuçlarınızı bizimle sosyal medyada paylaşmanız için sabırsızlanıyoruz.

Mayıs 2021

Main Newsflash Image

Cotton Candy - Mayıs 2021

#indolaselected takımı olarak hem Hamburg'da hem de Moskova'da bir araya gelerek özgün ve ilham verici bir ortam yarattık. Benzersiz içerikler oluşturmak ve paylaşmak için #colorblaster'ı ve YENİ Indola Care & Style 'ı kullandık - Indola ürünlerini kullanarak elde edebileceğimiz en son teknikleri ve çarpıcı sonuçları sizlere gösterdik. Yaz mevsimi renkler demektir ve müşterilerimizin renkli ve yaratıcı görünümler arzularına yanıt vermek için #colorblaster'ın tüm potansiyelini kullanmak istiyoruz. Bu isteğimiz yeni Indola Care & Style serisi kullanılarak çarpıcı stiller ile tamamlandı. Bu etkinliğin odak noktası olan 'Yaratıcı Renk Uzmanı' rolünü Sita'ya verdik! "

Şubat 2021

Main Newsflash Image

Blonde Marathon - Şubat 2021

#indolaselected, özgün ve ilham veren influencer ekibiyle geri döndü! Covid zamanlarında bir araya gelmek ve içerik oluşturmak için bu yılki programı online bir dijital etkinlikle başlattık. Blonde Marathon ile ortaya çıkan sarışınlığı sizlere sunduk. Bu etkinliğin odak noktası olan “Sarışın Uzman” rolünü Denis'e verdik. Sakın kaçırmayın! Etkinlik detayları için sosyal medya içeriklerimize göz atın! Ayrıca, topluluğumuzu sarışın görünümü yaratmaya ve bir #BlondeExpert olmaya teşvik etmek için, ekip üyelerimiz tarafından oluşturulan içerikle UGC kampanyasını da başlattık.

Şubat 2020

Main Newsflash Image

En Son Etkinlik

Bu olayı tanımlayan sözcüklerden biri EĞLENCE idi. Uluslararası influencer ekibi için hazırlanan heyecan verici aktivitelerden bazıları şunları içeriyordu: marka elçimiz Andy Smith ve Irene ile birebir öğrenme oturumu, Araştırma ve Geliştirme departmanımızın özel rehberli turu. Projenin en güzel kısmı ise şüphesiz Çarpıcı Sokak Stili Koleksiyonu İlkbahar ve Yaz görünümlerimizin yorumlanması, ardından Drilling, Hamburg'da bir sokak stili çekimi gerçekleşmesi oldu. Lynndy ve Sita, Blockbuster tekniği colourblocking'i kullanarak Stand Out Camo'yu yeniden tasarlarken, Denis colormelting becerilerini Cut That Out görünümü için güzel bir karışımla sergiledi.

Archive

 • 2022
  • Ocak
 • 2021
  • Eylül
  • Mayıs
  • Şubat
 • 2020
  • Şubat

Yeni Influencer Kuaförler

Selected_Denis

Denis

Yetenekli renklendirme sanatçısı, salon sahibi ve Indola Yerel Elçisi ve Moskova'dan bir eğitimci. Rus Denis Shefel #indolaselected kadrosuna üst üste iki yıl katılacak ve bizimle Instagram sayfasında gururla paylaştığı çarpıcı renk sonuçlarının ipuçlarını paylaşacak.


New_Influencers_Abigail

Abbey

Abbey Jarrold, Surrey, İngiltere'den profesyonel bir kuafördür. Abbey'in kariyeri, eğitimini ve çıraklığını tamamladığı Chelsea'deki bir salona taşınmadan önce Guildford'daki bir salonda başladı. Abbey, Indola ile birçok çekim, moda şovu ve küresel kampanyada Küresel Marka Elçisi Andy Smith'e yardımcı olarak dünyayı dolaştı. Abbey şu anda İngiltere'nin Indola Marka Elçisi ve yakın zamanda bir #indolaselected üyesi oldu. Abbey, serbest olarak çalıştığı kendi salonunu/stüdyosunu tasarlamayı yeni bitirdi.


Selected_Sita

Sita

20 yıllık kuaförlük deneyimi ile Irene, sinemadan TV ve editörlüğe, podyumlardan teknik eğitime kadar çok sayıda projeye katıldı. Bunun da ötesinde, Instagram'da muhteşem bir varlığı olan, yaratıcılığını ve uzmanlığını gösteren uzman bir renklendirme sanatçısıdır.


New_Influencer

Mile

Mile, 17 yıldır kuaförlük işinde. Önemli becerilerini Londra'da geliştirmeye başladı ve daha sonra uluslararası bir kuaför olarak deneyim kazanarak dünya çapında işine devam etti. Son 10 yıldır kendi salonuna sahip olmasının ardından tutkusunu yavaş yavaş eğitime kaydırdı. Mile, bir Indola bölgesel marka elçisidir ve EECA ekibinin bir parçasıdır. Bu pozisyon, birçok gösteri, seminer ve fotoğraf çekimine katılırken bilgisini paylaşmasını sağlamaktadır.