#indolaselected

#indolaselected ekibimizle tanışın! Ekibimiz Sosyal Medyada #hairtrends lerini uygularken 2021'i, INDOLA dünyasına giriş yapmak için çok iyi değerlendiriyorlar. Çarpıcı sarışın görünümler, renkli pastel tonlar ve fayda sağlayan #SmartTips dört gözle beklenen şeylerden sadece birkaçı. Ekiple ilgili en son haberler ve ed(you)cation güncellemeleri için @shefeldenis, @hairbylynndy ve @sita_zoroa'yı Instagram'da takip etmeyi unutmayın. Ayrıca Instagram'da @indola hesabı üzerinden özel içeriklerimiz takip etmeyi ihmal etmeyin!

En Son Etkinlik

Mayıs 2021

Main Newsflash Image

Cotton Candy - Mayıs 2021

#indolaselected takımı olarak hem Hamburg'da hem de Moskova'da bir araya gelerek özgün ve ilham verici bir ortam yarattık. Benzersiz içerikler oluşturmak ve paylaşmak için #colorblaster'ı ve YENİ Indola Care & Style 'ı kullandık - Indola ürünlerini kullanarak elde edebileceğimiz en son teknikleri ve çarpıcı sonuçları sizlere gösterdik. Yaz mevsimi renkler demektir ve müşterilerimizin renkli ve yaratıcı görünümler arzularına yanıt vermek için #colorblaster'ın tüm potansiyelini kullanmak istiyoruz. Bu isteğimiz yeni Indola Care & Style serisi kullanılarak çarpıcı stiller ile tamamlandı. Bu etkinliğin odak noktası olan 'Yaratıcı Renk Uzmanı' rolünü Sita'ya verdik! "

Şubat 2021

Main Newsflash Image

Blonde Marathon - Şubat 2021

#indolaselected, özgün ve ilham veren influencer ekibiyle geri döndü! Covid zamanlarında bir araya gelmek ve içerik oluşturmak için bu yılki programı online bir dijital etkinlikle başlattık. Blonde Marathon ile ortaya çıkan sarışınlığı sizlere sunduk. Bu etkinliğin odak noktası olan “Sarışın Uzman” rolünü Denis'e verdik. Sakın kaçırmayın! Etkinlik detayları için sosyal medya içeriklerimize göz atın! Ayrıca, topluluğumuzu sarışın görünümü yaratmaya ve bir #BlondeExpert olmaya teşvik etmek için, ekip üyelerimiz tarafından oluşturulan içerikle UGC kampanyasını da başlattık.

Şubat 2020

Main Newsflash Image

En Son Etkinlik

Bu olayı tanımlayan sözcüklerden biri EĞLENCE idi. Uluslararası influencer ekibi için hazırlanan heyecan verici aktivitelerden bazıları şunları içeriyordu: marka elçimiz Andy Smith ve Irene ile birebir öğrenme oturumu, Araştırma ve Geliştirme departmanımızın özel rehberli turu. Projenin en güzel kısmı ise şüphesiz Çarpıcı Sokak Stili Koleksiyonu İlkbahar ve Yaz görünümlerimizin yorumlanması, ardından Drilling, Hamburg'da bir sokak stili çekimi gerçekleşmesi oldu. Lynndy ve Sita, Blockbuster tekniği colourblocking'i kullanarak Stand Out Camo'yu yeniden tasarlarken, Denis colormelting becerilerini Cut That Out görünümü için güzel bir karışımla sergiledi.

Archive

  • 2021
    • Mayıs
    • Şubat
  • 2020
    • Şubat

Yeni Influencer Kuaförler

Selected_Denis

Denis

Yetenekli renklendirme sanatçısı, salon sahibi ve Indola Yerel Elçisi ve Moskova'dan bir eğitimci. Rus Denis Shefel #indolaselected kadrosuna üst üste iki yıl katılacak ve bizimle Instagram sayfasında gururla paylaştığı çarpıcı renk sonuçlarının ipuçlarını paylaşacak.


Selected_Lynndy

Lynndy

Lynndy Rolfe, Northampton / İngiltere'den ödüllü bir kuaför, sezon stilisti ve berberdir. Sektöründe pozitifliği, çalışkan doğası ve kararlılığıyla tanınan Lynndy, eğitim ve öğretim için tutkusunu geliştirirken endüstride yükselen bir yıldız haline geldi.


Selected_Sita

Sita

20 yıllık kuaförlük deneyimi ile Irene, sinemadan TV ve editörlüğe, podyumlardan teknik eğitime kadar çok sayıda projeye katıldı. Bunun da ötesinde, Instagram'da muhteşem bir varlığı olan, yaratıcılığını ve uzmanlığını gösteren uzman bir renklendirme sanatçısıdır.