#indolaselected

img_header_turkish

İlk uluslararası influencer ekibimiz #indolaselected ile tanışın! Hollanda, Rusya, İspanya ve İngiltere'den dört genç yetenekli kuaför, yenilikçi Indola dünyasına dahil olacak. Eşsiz INDOLA Street Style Koleksiyonumuzun yanı sıra, influencer'larımız #SimplySmarter görünümleri yaratma, eğitim ve moda ile süreçlere karşınıza çıkabilir. #indolaselected ekibi, Indola uzmanlarına doğrudan erişebilecek ve Indola hayranları için çarpıcı içerik oluştururken, bilgi ve uzmanlıklarını geliştirmek amacıyla dijital markalarını oluşturma konusunda eğitimler verecek.

img_influencer

Elçilerimiz ile Tanışın.

Seçilen ekip, Global Elçilerimiz Andy Smith ve Paddy McDougall ile birlikte çalışacak. Andy ve Paddy, ekip için mentör olarak görev yapacak ve #StreetStyleCollection görünümlerini yeniden yaratma konusunda tavsiyelerde bulunacaklar.

blogger_big_paddy
blogger_mobile_paddy1

Paddy

Renk uzmanı

Paddy vaktini Glasgow'daki ödüllü Rainbow Room International salonu ve dünyanın moda başkentleri arasında geçirmektedir. Paddy, sezon efsanesi Duffy ile ve Saint Laurent, Louis Vuitton, Rick Owens & Marni gibi markalar için saç şekillendirme, kesim ve renklendirme alanlarında çalışıyor.


Daha fazlasını keşfedin
blogger_big_andy
hairdresser_big_mobile_andy

Andy

Stilist

Andy, diğer insanları eğitip bilgilerini aktararak dünyayı gezmiştir. Indola Küresel Elçisi olarak mevcut görevinin yanı sıra, Chelsea, Londra'daki Chelsea Green saç salonunda Kreatif Direktörlük yapmaktadır. Dünyanın dört bir yanındaki editöryaller, şovlar ve seminerler ile meşgul değil ise onu burada bulabilirsiniz.


Daha fazlasını keşfedin

#indolaselected Berlin Sokak Stili  Etkinliği

Büyüleyici #indolasected ekibimizin son buluşma noktası büyüleyici atmosferiyle Berlin oldu.  Birinci gün, şehrin sokak stillerini benimsemek ve aynı zamanda saç kreasyonlarından ilham almak için tanınmış bazı moda noktalarını ziyaret ederek geçirdiler. Etkinliğin ilk gününde ekibe belli bir bütçe ve birkaç saat verildi. Bloggerların saç modellerini tamamlamaları için sokak stiline uygun alışveriş yaptılar. Ekip, ikinci gün Kreuzberg’deki ‘Double Studio‘ geçti. Burada, satın alınan kıyafetleri vurgulamak ve çarpıcı saç stilleri oluşturmak için önceki günden ilham aldı. Salondaki sihirli dokunuşlar bittikten sonra moda çekimi için sokaklara çıktılar. Scandinavian Blonde ve Iced Jam gibi kreasyonlarla, #indolasected Berlin'de sevilecek çok şey var. Kendini yeniden yarat!

img_bts01


img_bts02


img_bts03


img_bts04


img_bts05


img_bts06