ed(you)cation

yalnızca sizin için

Akıllı online eğitim ile salon teknikleri için olmazsa olmaz ilham verici eğitimleri, yenilikçi ürün formüllerini ve yeni bir yaratıcılık dünyasının kapılarını açan sansasyonel yeni renkleri nasıl yaratacağınızı öğrenin. #SimplySmarter

Education_2360x12661

İlk saç kesiminizi yaptığınızda nasıl hissettiğinizi hatırlıyor musunuz? Büyük ihtimalle "Olamaz, ya modelimin saçı Edward Scissorhands tarafından kesilmiş gibi görünürse" hissi ile birlikte büyük bir heyecan yaşadınız.

Ama kesimi bitirdiğinizde yaşadığınız gurur ve her şeyin üstesinden gelebilmenin verdiği saf mutluluk harikaydı.

Şimdi birkaç yıl ileriyi düşünün, kuaförlük kariyeriniz ilerliyor ve kuaförlüğü her yönüyle öğrenmeye kararlı veya kesim veya renklendirme konusunda uzmanlaşmayı düşünür durumdasınız.

Hangi yolu seçerseniz seçin, kuaförlük kariyeriniz boyunca takip etmeniz gereken tek değişmez ...

sıkı durun ... EĞİTİMDİR.

Yeni saç kesimlerini, saç renklerini ve saç stillerini öğrenme isteğiniz ve bağlılığınız olmadan gerçek potansiyelinizi asla tamamen hayata geçiremezsiniz.

Indola'da bizler öğrenmenin bilgilendirici ve eğlenceli olması gerektiğine, laf kalabalığına ve jargona yer olmadığını düşündüğümüz için ona şu ismi verdik:

ed(you)cation

Neden? Bizim amacımız, yaptığımız her şeyin merkezine SİZİ yerleştirmek, çünkü kendi şartlarınızda, istediğiniz yerde, istediğiniz zaman, 7/24 öğrenmek istediğinizi biliyoruz. Bu yüzden - "Simply Smarter" görüşündeyiz. Artık top sizde! Ed(you)cation eğitimizi başlatmak ve size ne sunduğumuz hakkında bir fikir verebilmek için bu linki inceleyebilirsiniz.

Faydalanın

daha fazlasını keşfedin

Education_366x196_011

Yeni beceriler öğrenin

Sokaktan Salona – Müşteriye dost, çok kullanışlı ve tabi ki %100 yeniden canlandırılabilir görünümler.


Video’ya git
Education_366x196_021

Yaratıcılığı keşfedin

Hepimiz meşgul insanlarız, bu yüzden de SİZe uygun bir zamanda ve kendi hızınızda bilgilenmenizi ve öğrenmenizi sağlayacak 7/24 çevrimiçi destek sağlıyoruz.


Video’ya git
Education_366x196_031

Deneyim kazanın

Pratik, "nasıl yapılır" eğitim videolarını takip etmek kolaydır. Kuaförlere özel kuaförler tarafından hazırlanmıştır. Çevrimiçi olarak bizden daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Adım Adım ve Eğitim Materyalleri.


Video’ya git