Flaş Haber! Sizin için yeni bir Eğitim (Ed(you)cation!

Aylık Flaş Haber segmentimize hoş geldiniz, en iyisi eğitici eğlence!

Eğitim uzmanlarımızdan oluşan #indolaselected ekibine katılın ve yaratıcılığınızı ve uzmanlığınızı artıracak yeni salon dostu teknikleri keşfetmek için bizi aylık bir yolculuğa çıkarın. Ed(you)cation'ımız, trend teknikleri ve uzman ipuçları hakkında tam bir adım adım uygulamalar ve makaleler bulabileceğiniz bu yepyeni segmentte sizin için burada olacak. En iyi #İndolaselected 'leri sosyal medya kanallarımızda takip edin ve bu segmentte her ay Ed(you)cation Newsflash'ı bulun. Her şeye sahip olacaksınız! Kesim, renklendirme ve tabii ki, şekillendirme!

Nisan 2020

Main Newsflash Image

SARIŞINLIK SANATI: Modern Tonlamalar

Hiç renk hizmetlerinizi hızlandırabilmeyi dilediniz mi? Yeni freehand tekniklerimiz, dönüştürücü görünümler yaratmak ve zamandan tasarruf etmek isteyen yeni nesil INDOLA renk uzmanları için idealdir! Freehand balyaj trendi 2020'de de folyolara karşı üstün olmaya devam edecek gibi görünüyor. Yerleşiminizin mükemmelleşmesinin, randevu sürelerini nasıl yarıya indireceğini ve müşterilerin salondan doğrudan selfieler paylaşmalarını nasıl sağlayacağını öğrenin… İkili sistem uygulamasını desteklemesi ise harika… Şimdi, sadece iki basit aşamada çarpıcı, gerilmiş bir dip efekti elde edebilirsiniz: İlk olarak, Blond Expert'imizi kullanarak bölümleri boyamada yaratıcı olun. Müşterinizin hayal ettiği görünüme göre farklı efektler oluşturmak için bölümlerin kalınlığını, aralığını ve yerleşimini değiştirebilirsiniz! Müşteriniz parlak bir görünüm istiyorsa, yatay olarak ilerleyin veya dağınık bir görünüm için bu ayrımları arkaya doğru tarayın! Kuruduktan sonra, müşterileriniz cesur çizgilerin bir tonlama servisi ile güzelce karıştığını görünce etkileneceklerdir. Hayal gücünüzü kullanmanın ve sonucu müşterileriniz için özel servisler hazırlamanın zamanı geldi. Daha canlı bir balyaj görünümü için dipten daha uzak veya yatay ayrımlar ile çalışın. Sarışınlık uzmanı ve #indolaselected yaratıcı kadro üyesi Denis Shefel (@shefeldenis), PPC tonlarına artı olarak %4 developer seçiyor ve 1: 1: 0.5 karıştırma oranına sahip Renk Transformatörü ekliyor. Renk Transformatörü, çizgileri sorunsuz bir şekilde karıştırmak için PCC tonlarını yarı kalıcı bir renge dönüştürür. Bu ikili sistem uygulaması ile çalışmak için çok basit bir yoldur. Bekleme esnasında görsel olarak kontrol etmek önemlidir, ancak her zaman mükemmel bir renk eşleşmesine ve güzel bir ışığa güvenebilirsiniz. Görsel bir referans için eğitimi izleyin ve aşağıdaki adım adım kılavuzumuza bakın. Bu basit zaman kazandıran tekniklerle, karıştırmanın ve renklendirme işinize destek vermenin zamanı geldi.
Newsflash 2020
Denis'in Uzman İpucu
“Serbest bir balyaj uygulamasından sonra saçı tonlamak için geçici bir renk kullanmak benim kurtarıcı tekniğimdir. Bir sonraki randevuya kadar saçların canlı ve parlak kalmasını sağlar ”

Mayıs 2020

Main Newsflash Image

BLONDE BEAUTY: Kontür Işıltısı

"Eğlenceli! Canlı! Kalın! Işıltılarınız konuşsun ..." Müşterilerinizin en son trendleri benimsemelerine yardımcı olmayı sevdiğinizi biliyoruz. Bu bahar, size klasik bir retro, çarpıcı sarışın ışıltılar getiriyoruz, ancak taze ve dramatik bir dalga ile! Yeni bir on yıl yeni bir görünüm gerektiriyor ve 90'ların yüz çerçeveleme vurgularının yeniden çalışmasından daha iyi bir seçenek yok. Bu trendler geri döndü ve müşterileriniz bu trendlerin çok yönlülüğünü ve etkilerini sevecek! Ginger Spice'den Beyoncé'ye - çizgilerin arkasındaki sır! Ginger Spice sahneye çıktığında, kızlar yüz çerçeveli sarışın çizgilerini zahmetsiz bir güvenle ve hayatı dolu dolu yaşama kararlılığıyla ilişkilendirdiler. Şimdi, konturlar yeni nesil için kız gücünü geri kazanmanın bir yolunu sunuyor. Cesur renk çizgileri içiniz, içsel kuvvet, kum ve esneklik hakkında güçlü bir mesaj gönderir. Balayaj ince uyumsuzluğun damgasını vururken, etkili çizgiler açıkça “2020 benimdir” diyor. Ödüllü kuaför ve #indolaselected yaratıcı ekip üyesi Lynndy Rolfe (@hairbylynndy), Londra'daki trendlerin dünya çapında en iyi salonlara yayıldığını gördü. Saç Bağını güçlendirirken ve kırılmayı en aza indirirken, 8 tona kadar açma ve çarpıcı renk sonuçları elde etmek için Blonde Expert Bleaching Powder önerir. Görünüm sarışın vurgularla da sınırlı değil - yaratıcılık kazanabilir, renk konturlarını, Insta Yaz için mükemmel olan stil isteyen müşterilerin yüzlerini çerçeveye göre özelleştirebilirsiniz. Yeni Işıltıların potansiyelini keşfedin: "
Newsflash 2020
Lynndys'dan Uzman İpucu
“Sarışınlarımı gül nüanslarıyla süslemeyi seviyorum. Tekniklerinizi trend bir gölgeyle güncelleyin ve geleneksel ışıltı hizmetine tamamen yeni bir boyut kazandırın”

Haziran 2020

Main Newsflash Image

TONLAMA TEKNİĞİ: Yaratıcı Karıştırma ve Uygulama

Müşteriniz sandalyede meydana gelen büyüyü anlayamasa da, sizin INDOLA uzmanı olmanıza ve hayallerinizi gerçekleştirmenize yardımcı olmak için buradayız. Birçok müşteri, açıcının tüm zor işleri yaptığını düşünüyor, ancak düzensiz renklere ve pürüzlü tonlara karşı savaşırken gerçek gizli silahınız tonerdir! Tonlama söz konusu olduğunda, üç altın kural vardır. Bu kurallara göre oynarsanız her müşteriniz sonuçları sevecektir… İkili uygulama kazanıyor! Saçta bir tonlayıcı kullanmak, herhangi bir çizgiyi temizlemeye yardımcı olur ve folyo ile folyolanmamış saçlar arasındaki kontrastın güzel bir sonuç için daha dengeli olmasını sağlar. Ekstra bir ayrım için ikili uygulamanızda farklı tonların kombinasyonunu kullanın. Tonlayıcı öncesi ışıltıyı görün! İşin püf noktası, pastel karışımlar için mükemmel bir hazırlık olan temiz ve eşit bir taban oluşturmaktır. Sadece dakikalar alır (saç gözenekliliğine bağlı olarak), ancak etkiyi en üst düzeye çıkarır ve gölgelerin daha uzun süre dayanmasını sağlar. Renklerinizi anlayın! INDOLA sarışın serisi karşı konulmaz seçenekler sunuyor, bu yüzden renk tablolarımızı baştan sona tanıyın! Gölgelerin nasıl etkileşime girdiğini anlayın ve her müşteriye istedikleri sarışınlığı verebilmeniz için formüllerinizi uygulayın. Entegre Hair-Bond Teknolojimizin kırılmayı en aza indirdiğini unutmayın, böylece müşterileriniz ekstra bakım ve parlaklık artışını sevecektir. Klasik vurgular için kişiselleştirilmiş Sarışın Uzman Pastel serisini denemeye ne dersiniz? Aşağıda zarif gül nüansları ile yapılan yaratıcı sarışınlık, ödüllü kuaför ve #indolaselected yaratıcı ekip üyesi Lynndy Rolfe (@hairbylynndy) tarafından çarpıcı bir örnektir. Teknikle ilgili ipuçları için aşağıdaki adım adım yapılışa bakın.
Newsflash 2020
Lynndy'nin Uzman İpucu
"Tonlama söz konusu olduğunda altın bir kural vardır. Her zaman elde etmek istediğiniz baz seviyesi için değil gördüğünüz baz seviyesi için tonlandırma yapın. Tonlayıcıların saçı açmayacağını unutmayın! ”

Arşiv

  • 2020
    • Nisan
    • Mayıs
    • Haziran