"Profesyonel sarışın bakımı sunan yeni bütüncül ürün yelpazemiz, kusursuz bir sarışın uzmanı olmanızı sağlar! YENİ Blond Expert Care, artık tüm formüllere entegre edilen YENİ Hair-Bond teknolojisi ile tüm sarı saç tiplerine hak ettikleri üstün bakımı sağlar*!

 

BE Care, Blonde Expert Color ile mükemmel bir uyum içinde çalışarak sarışınlık hizmeti sonuçlarınızı en uygun hale getirir ve evde ideal sarışın bakımını sağlar. Her gün tadını çıkarabileceğiniz, kayıtsız, uzman görünümlü sarışın bir renk için!

 

* #Instacool Sprey hariç"

IND_BlondeExpert_Insta_Strong

#InstaStrong​

"Saçınızı güçlendirin ve sarışınlığınıza hak ettiği parlaklığı verin! #InstaStrong Saç yüzeyini aydınlatıp kaldırıp ve kapattıktan sonra saç bağlarını yeniden yapılandıran derin bir onarım formülü sayesinde olağanüstü saç kalitesi ve yüksek parlaklık ile en parlak sarışın görünümleri sağlar."


IND_BlondeExpert_Insta_Cool

#InstaCool​

"İstenmeyen sarı alt tonları azaltmaya yardımcı olan profesyonel sarışın bir görünüm! #InstaCool Soğuk ton yönlerini korur ve yeniler, bu da saçı içeriden güçlendirirken istenmeyen, cırtlak veya altın sarısı tonları yok etmek için mükemmel bir seçimdir."


Hair Bond Teknolojisi+

 

"Bu teknoloji, Blonde Expert Care sistemimizin bir parçasıdır ve saç telinin içinde üç boyutlu bir ağ oluşturarak yeni bağlar oluşturan üç boyutlu yüklü bir iyon içerir. Yapay olarak oluşturulan bu bağlar daha güçlü, daha esnek bir saç yapısı ve sağlıklı görünen bir görünüm sağlar.

 

*Insta Cool Sprey dahilinde uygulanmaz"