SSC 2020 Sonbahar görünümleri

Güneşte dinlendiğimiz uzun günlere veda edip keskin uyumlar, parlak renkler ve yapılandırılmış yeni kesimlerden oluşan yeni bir sezona merhaba demenin zamanı. Ama iki görünümümüz tamamen formalite ile ilgili değil, eğlenceli, korkusuz ve her zamanki gibi sokak stilinden ilham alan görünümlerdir. Bu yeni sezon görünümü, sonbaharın renklerini havalı yeni şekillerle birleştiriyor - yaz yumuşaklığından daha yapılandırılmış, ancak yine de eğlenceli ve süper gurur verici. Ve panelling renk tekniğimiz, gölgenizi parlatmanızı sağlar. Moda tamamen rahat ve bol kesim erkeklerden-ödünç-alınmış(boyfriend) takım elbise ceketleri ve pantolonlarıyla ilgili ve griler ve nötrlerin yanı sıra eğlenceli renk patlamalarına sahip.

autumn_sub_panelling01_L

Panelling Görünümü 1

Bu görünümde, panelling tekniği sonbaharın doğal tonları ile oynar ve şekerleme ve bal tonları ekler. Yumuşak renk paleti, bir kahkül ve yüz çerçeveleme görünümü ile ön plana çıkar. Saç kesimi güçlü bir yüz çerçevesine ve ortadan ayrılmış eğlenceli bir siluet tutmak için iki katmanlı dağınık uçlara sahiptir. Saç, hala taze ve asi kalırken. şık ve cilalı bir görünüm oluşturmak için çalışılıyor.


Devamını okuyun
autumn_sub_panelling01_S
autumn_sub_panelling02_L

Panelling Görünümü 2

Bu görünüm ilhamını sonbahardan alıyor ve panelling tekniği, parıldayan çok tonlu etki için tamamlayıcı veya zıt renklerle kesintisiz bir karışım oluşturuyor. Sıcak tonlar, mevcut renklerle ilginç bir palet oluşturur. Mimari ilham, renk yerleşimini odakta tutan yuvarlak kenarları ile özel bir şekil ve modern bir kesim sağlar. Stil, ön taraftaki renk çalışmasını tam olarak sergilemek için görünür bir ayrım olmadan şık ve yuvarlaktır.


Devamını okuyun
autumn_sub_panelling02_S

Indola Mini Dergiye

göz atın.