Felsefemiz

Sokak Stili Koleksiyonumuz, dünyanın dört bir yanındaki sokaklarda bulunan gerçek hayattaki harika stillerden ve modalardan ilham alıyor. Bunlar daha sonra, yaratıcı saç ve moda stilistleri ekibimiz tarafından yapabileceğiniz hazır giyim görünümlerine müşterileriniz için kolayca yeniden yorumlanıyor. Aynı zamanda sizi en son renk, kesim ve teknik trendleri ile güncel tutuyor, böylece salonunuzun her caddede gidilecek yer olmasını sağlıyoruz.

img_CreaticeCrew

Yaratıcı Ekibimizden son trendler

Saç uzmanlarından oluşan ekibimiz, ilhamlarını gerçek hayattan alıyorlar ve daha sonra olmazsa olmaz en yeni görünümleri oluşturmak için kullanıyorlar.


img_LatestTechniques

En Son Blockbuster Teknikleri

Bu sezonun en iyi renk tekniği, mevsimsel kesim teknikleri ve şekillendirme ipuçları ile tamamlanıyor


img_LatestCommercials

Son Ticari Servisler

Günlük stile kolayca uyarlanabilen ve yeniden oluşturulabilen, oldukça ticari ve keskin görünümlere dayalı sezonluk servis fırsatları


Salonunuz için neden Sokak Stili Koleksiyonu’nu seçmelisiniz?

Sokak Stili Koleksiyonumuz size ve müşterilerinize özel olarak, ilham vermek için oluşturuluyor. Trendler doğrudan sokaktan geliyor ve ardından ekibimiz tarafından yeniden üretmeniz ve müşterilerinize çarpıcı sonuçlar sunmanız için kolay olan kesimlere ve stillere dönüştürülüyor. Her sezon size müşterilerinize aktarabileceğiniz en güncel görünümleri, teknikleri ve stilleri sunuyoruz.

 

En son saç modası trendlerini bilen, bölgenizdeki ilk salon siz olduğunuz için müşterileriniz de size daha sık geleceklerdir. Çarpıcı kesim ve renklendirme tekniklerini kullanarak salonunuzun diğerlerinden farklı olmasını sağlayın ve herkesin gitmek istediği kuaför olmak için becerilerinizi daha da geliştirin.