Felsefemiz

Sokak Stili Koleksiyonumuz, dünyanın dört bir yanındaki sokaklarda bulunan gerçek hayattaki harika stillerden ve modalardan ilham alıyor. Bunlar daha sonra, yaratıcı saç ve moda stilistleri ekibimiz tarafından yapabileceğiniz hazır giyim görünümlerine müşterileriniz için kolayca yeniden yorumlanıyor. Aynı zamanda sizi en son renk, kesim ve teknik trendleri ile güncel tutuyor, böylece salonunuzun her caddede gidilecek yer olmasını sağlıyoruz.

img_LatestTrends

Yaratıcı Ekibimizden son trendler

Saç ve moda alanındaki uzman ekibimiz, sahip olunması gereken en son görünümlere dönüştürdükleri dünyanın sokaklarından ve gerçek hayattan ilham alıyor.


img_LatestTechniques

En Son Blockbuster Teknikleri

Bu sezonun en iyi renk tekniği, mevsimsel kesim teknikleri ve şekillendirme ipuçları ile tamamlanıyor


img_LatestCommercials

Son Ticari Servisler

Günlük stile kolayca uyarlanabilen ve yeniden oluşturulabilen, oldukça ticari ve keskin görünümlere dayalı sezonluk servis fırsatları


Salonunuz için neden SSC'yi seçmelisiniz?

Sokak Stili Koleksiyonumuz özellikle size ve müşterilerinize ilham vermek için oluşturuldu. Trendler doğrudan sokaktan gelir ve ardından ekibimiz tarafından yeniden üretmeniz ve müşterilerinize çarpıcı sonuçlar sunmanız için kolay olan kesimlere ve stillere dönüştürülür. Her biri sezon size müşterilerinize aktarabileceğiniz en güncel görünümleri, teknikleri ve stilleri sunuyoruz.

 

En son saç modası trendlerini bilen bölgenizdeki ilk salon siz olduğunuz için daha sık geri gelmeye devam edecekler. Çarpıcı kesim ve renklendirme tekniklerini kullanarak salonunuzun diğerlerinden farklı olmasını sağlayın ve hızlı aramada herkesin istediği stilist olarak becerilerinizi daha da geliştirin.