2020 Bahar görünümleri

Tomurcuklar açılmaya başladığında, okyanustan ilham aldık; Under The Sea ve Stand Out Camo trendleri ortaya çıktı. Yumuşak denizlerde Ruffles ve plise ve saf sedefli kumaşlar okyanustaki bir yaşam için çekici olduğu, Under The Sea görünümü için içinizdeki deniz kızınızı ortaya çıkarmanız gerek. Stand Out Camo ordu kıyafetlerine değil, arka plana asla karışmamasını sağlayacak bir makyajı olan kamuflaj baskısının renkli ve modern bir yorumudur.

spring_UnderTheSea_L
spring_UnderTheSea_S

Blocking Featured In

Under The Sea

Bu bahar trendindeki yumuşak kıvrımlar ile ışıldayın. Aksesuar olarak, beyaz deniz kabukları ve incileri tercih ederek bir ilizyon yaratın. Soluk maviler, yeşillikler ve daha açık kumlu tonlar ve pembeler kullanın, koyu tonlar ifadeyi sertleştireceği için bunlardan kaçının. Saç hafif dalgalı bir kesim ve kahve tonların etkisi ile yeni bir görünüm yaratır.


Devamını okuyun
spring_UnderTheSea_M
spring_StandOut_Male_L
spring_StandOutCamo_Male_S

Blocking Featured In

Stand Out Camo Erkek

Bu ilkbaharda harmanlamaya çalışmayı unutun, çünkü çarpıcı Stand Out Camo ile dikkat çekeceksiniz. Kahve tonlar ve yeşiller ile daha canlı renkler ile kamuflaj baskısı yeniden yorumlandı. Bu sokak stili birbirine karışmakla ilgili değil, hepsi kalabalığın arasından sıyrılmak ve yeni dünya görüşlerini kucaklamakla ilgili. Saçı renklendirip, keserek kalitesini ortaya çıkarmak ve kişisellik katmak mümkün.Mat ve kontrolsüz erkeksi bir görünüm için Stand Our Camo.


Devamını okuyun
spring_StandOutCamo_Male_M
spring_StandOut_Female_L
spring_StandOutCamo_Female_S

Blocking Featured In

Stand Out Camo Girl

Bu ilkbaharda harmanlamaya çalışmayı unutun, çünkü çarpıcı Stand Out Camo ile dikkat çekeceksiniz. Bir zamanlar erkekler için ayrılmış olmasına rağmen, kamuflaj baskısı, kadınsı tonlarda, sokak tarzı seçkinlerin göz alıcı zevkine uyacak bir makyaj yaptı. Stand Out Camo trendi ile kamuflaj baskısının renkli ve modern yorumlarına odaklanılır. Saç, kısa bir süredir ve genç bir kıvrım ve eğlenceli uzunlukları ile tazelenir. Blokaj renginin eklenmesi, baharı hayrete düşüren yanardöner, çok yönlü, paslanmış bir pastel oluşturur.


Devamını okuyun
spring_StandOutCamo_Female_M

Get the

Indola Magazine