SSC Bahar 2021 – Feeling Normcore

Bahar nihayet geldi! Güneş yeniden parlıyor ve güzel hissettiriyor. Dışarı çıkıp dünyaya çarpıcı yeni saçlarınızı göstermek için ne kadar mükemmel bir zaman. Bu sezon görünüşümüz normcore trendini, basit görünümlere geri dönüşün temelini keşfediyor! Genel olarak, 2000'lerin başını hatırlatan bu trendde grunge'ın pop ve gündelikle zarif bir şekilde buluşuyor ve saçın bu trendi sonuna kadar ifade etmek için bir tuval haline geliyor.

Look1_HighContrastBob_L

Yüksek Kontrastlı Bob

Bu görünümde, görünüme çağdaş bir dokunuş katmak için 90'ların klasik bob'unu eğlenceli, daha kısa uzunlukta ve ifade perçemleri ile anımsatan grafik bir şekli birleştirdik.


Devamını okuyun
Look1_HighContrastBob_S
Look2_EffortlessBlonde_L

Zahmetsiz Sarışınlık

90'ların sonundaki “Beverly Hills 90210” serisinden esinlenen bu zahmetsiz sarışın görünüm, her zevke hitap eden bir görünümdür. Uzun sarı saçların öne çıkan özellikleri, modern bir siluet ve klasik katmanlı bir şekil ile yeniden tanımlanıyor.


Devamını okuyun
Look2_EffortlessBlonde_S
Look3_AshBrown_L

Küllü Kahve

Bu görünüm için esas "küçük vurgular" ı yeniden yorumladık ve yepyeni bir küllü renk paleti ile modernize ettik. Dağınık bir doku ve modern, güzel bir hava için yumuşak bir perçem ile bu görünümün asi kökenlerine sadık kalın.


Devamını okuyun
Look3_AshBrown_S

Indola Mini Dergiye

göz atın.