SSC S/S 22

Yaz geldi ve parlama zamanı! 3 Yaz Görünümümüz - Blonde Statement, Short Honey Splash ve Subtle Edge, müşterilerinizin yeni tarzlarının dikkatleri üzerine çekmesini ve sokaklara neşe getirmesini sağlayacak. Vintage esintili görünümü yeni ve parlak bir yöne hareket ettirerek İlkbahar koleksiyonunu mükemmel bir şekilde tamamlarlar.

Look1_TheBlondeStatement_S

The Blonde Statement​

Bu sarışınlığın klasik bir esmere nasıl heyecan kattığını keşfedin. Muhteşem ve zengin bir doku ile parlak kısmi kırık dokuya sahip retro esintili bir renk. Bu, şehirde bir yaz günü için vintage esintili mükemmel bir görünümdür.


Devamını okuyun
Look1_TheBlondeStatement_L
Look2_HoneySplash_L

The Short Honey Splash​

Gösterişli ve hafif dokulu karışımıyla özel olarak tasarlanmış asimetrik kestirme, bu vintage esintili görünüme modern bir dokunuş katıyor. Vanilya sarısından akıllıca yerleştirilmiş daha sıcak bal sarısı tonlarına ince bir geçiş, bu görünümü yazın olmazsa olmazı yapıyor.


Devamını okuyun
Look2_HoneySplash_S
Look3_TheSubtleEdge_L

The Subtle Edge​

Ne esmer ne sarışın. Önünde serbest fırça darbeleri ve özel kenarlara sahip bu modern dağınık doku, retro bir dokunuşla sert ve havalı bir görünüm veriyor. Hafifçe fırçalanmış sarı kısımlar, bu stille güneş ışığını kendine çekiyor.


Devamını okuyun
Look3_TheSubtleEdge_S
Look1_TheFrenchBob_L

The French Bob

Küllü tonlar, klasik Paris çene boyu kesiminden ilham alan nostaljik bir alt tonla sonsuz kahverengiyi tamamlıyor. Bu "böyle uyandım" kesimi , çene hizasındaki saçlar ve arkada short graduation kesimi ile orta uzunlukta saçaklar, zahmetsiz Fransız şıklığına bir dokunuş katıyor.


Devamını okuyun
Look1_TheFrenchBob_S
Look2_TheShag_L

The 70s Copper Shag

Bakır renginin parlaklığını arttırmak, görünüme daha fazla derinlik ve hafiflik kazandırmak için yumuşak renk gradyanlarında saça farklı kırmızı ve Ferah, canlı bukleler ve ağır iç katmanlara sahip çok boyutlu ve sofistike saç rengi sayesinde 70'lerin shag görünümünü çağdaş bir dokunuşla yeniden ele alın.


Devamını okuyun
Look2_TheShag_S

Indola Mini Dergiye

göz atın.