SSC Spring Looks 2022

Bahar geldi ve sonunda şarj olma ve yaratıcılığı artırma zamanı geldi. Bu sihirli sezonda, iki yeni görünümümüz – French Bob ve 70'lerin Chopper Shag'i- canlandırıcı mood yükseltici olarak ortaya çıkıyor ve nostaljik tatil ruhuyla ortamı aydınlatıyor. Retroya geri sarın ve vintage tonların, sonsuz kahverenginin çok boyutlu saç rengiyle karışmasına izin verin ve strawberry copper sokak stili görünümüne çağdaş ve zarif bir dokunuş sunarken hayran kalmaya hazırlanın.

Look1_TheFrenchBob_L

The French Bob

Küllü tonlar, klasik Paris çene boyu kesiminden ilham alan nostaljik bir alt tonla sonsuz kahverengiyi tamamlıyor. Bu "böyle uyandım" kesimi , çene hizasındaki saçlar ve arkada short graduation kesimi ile orta uzunlukta saçaklar, zahmetsiz Fransız şıklığına bir dokunuş katıyor.


Devamını okuyun
Look1_TheFrenchBob_S
Look2_TheShag_L

The 70s Copper Shag

Bakır renginin parlaklığını arttırmak, görünüme daha fazla derinlik ve hafiflik kazandırmak için yumuşak renk gradyanlarında saça farklı kırmızı ve Ferah, canlı bukleler ve ağır iç katmanlara sahip çok boyutlu ve sofistike saç rengi sayesinde 70'lerin shag görünümünü çağdaş bir dokunuşla yeniden ele alın.


Devamını okuyun
Look2_TheShag_S

Indola Mini Dergiye

göz atın.