Look2_LivedInPlatinum_L
Look2_LivedInPlatinum_S

The Lived in Platinum

Bu, eskimeyen bir kaliteye sahip olan ve platini tercih ettiğinizde daime fark edeilecek, her zaman trend olan bir saç rengine sahip olacaksınız! Temiz platin parlaklığını ortaya çıkarmak için katlı kesim yerine düz kesim tercih edilir. Işığı tamamen yansıtmak için saç düz tutulur ve tek uzunluktaki kesimin ağırlığı gerçekten platin saflığını ortaya çıkarır. Görünümü kadınsı tonlar, dantelli ve fiyonklu bir üst ve platform loafer ayakkabılarla tamamlayabilirsiniz.


BU SAYFAYI PAYLAŞ

Görünümü nasıl

yaratırsınız

Bu sanatçıların

kreasyonları

blogger_small_paddy01_1x

Paddy

Saç stilisti

Paddy’nin modern ve moda odaklı estetiği, çok çeşitli muhteşem görünümler yaratmasını sağlıyor. Ünlülerin stilisti Nick Irwin,“ Paddy, bu sektörde nadir karşılaşılan yeteneklerden biri. ”


Fazlasını göster
blogger_small_andy01_1x

Andy

Saç stilisti

"Andy, başkalarını eğitmek ve bilgisini aktarmak için dünyayı dolaştı. Indola Global Büyükelçisi olarak şu anki rolünün yanı sıra, Andy ayrıca Londra Marylebone'da bulunan Billi Currie Salon'da da çalışıyor. ve dünya çapında düzenlenen seminerlerde bulunuyor.


Fazlasını göster
blogger_small_christopher01_1x

Christopher

Moda Stilisti

“Christopher’ın kariyerini değiştirmesiyle hukuk alanının kaybı, modanın kazancına dönüştü. Detaylara ve tasarıma olan ilgisi ile yeteneği, onun Vogue, Numéro, Sleek ve GQ gibi birçok ünlü yayın için çalışmasını ve dünyanın en iyi moda fotoğrafçılarıyla çalışmasını sağladı"


Fazlasını göster

Daha fazla

tarz keşfedin

Look1_TousledBronde_L

The Tousled Bronde