Look1_TousledBronde_L
Look1_TousledBronde_S

The Tousled Bronde

Sarılar kahverengi ile bir araya geliyor

Bu renk, klasik Fransız kahvesinden esinlenmiştir. Sarışın ve esmerin doğal görünümlü, yumuşak ve sıcak tonlarla oluşan mükemmel kombinasyonunu sunar. Saç kesiminde, kahkül ile tamamlanan dağınık bir görünümle 70'lere geri dönüyoruz. Dokusunu ilham verici renk paleti, dalgalı ve havadar bir stil oluşturuyor.


BU SAYFAYI PAYLAŞ

Görünümü nasıl

yaratırsınız

Bu sanatçıların

kreasyonları

blogger_small_paddy01_1x

Paddy

Saç stilisti

Paddy’nin modern ve moda odaklı estetiği, çok çeşitli muhteşem görünümler yaratmasını sağlıyor. Ünlülerin stilisti Nick Irwin,“ Paddy, bu sektörde nadir karşılaşılan yeteneklerden biri. ”


Fazlasını göster
blogger_small_andy01_1x

Andy

Saç stilisti

"Andy, başkalarını eğitmek ve bilgisini aktarmak için dünyayı dolaştı. Indola Global Büyükelçisi olarak şu anki rolünün yanı sıra, Andy ayrıca Londra Marylebone'da bulunan Billi Currie Salon'da da çalışıyor. ve dünya çapında düzenlenen seminerlerde bulunuyor.


Fazlasını göster
blogger_small_christopher01_1x

Christopher

Moda Stilisti

“Christopher’ın kariyerini değiştirmesiyle hukuk alanının kaybı, modanın kazancına dönüştü. Detaylara ve tasarıma olan ilgisi ile yeteneği, onun Vogue, Numéro, Sleek ve GQ gibi birçok ünlü yayın için çalışmasını ve dünyanın en iyi moda fotoğrafçılarıyla çalışmasını sağladı"


Fazlasını göster

Daha fazla

tarz keşfedin

Look2_LivedInPlatinum_L

The Lived in Platinum