Yaratıcı ekip

Saç ve moda ekibi

Gerçek hayattan ilham almayı ve dünya sokaklarında keşif yapmayı seviyoruz. Dünyanın dört bir yanından gelen en yeni saç rengi trendlerini ve tekniklerini araştırmak ve sokak stiline yön vermek için moda ve saç Stili Ekiplerimizle yakın bir şekilde çalışıyoruz.

blogger_big_paddy_1x
blogger_page_paddy02
blogger_mobile_paddy

Paddy

Saç stilisti

Paddy, zamanını Rainbow Room International'dan ödüllü Glasgow'daki salonu ile dünyanın moda başkentlerini gezerek geçiriyor. Bugüne kadar Saint Laurent, Louis Vuitton, Rick Owens ve Marni gibi markalar ile şekillendirme, kesim ve renklendirme çalışmalarında bulundu.


Daha fazlası için
blogger_big_andy_1x
blogger_page_andy02
blogger_mobile_andy

Andy

Saç stilisti

Andy'nin kickboks sevgisi, yarattığı çizgilerde kendini ortaya çıkarıyor. Ve son 15 yılda imza attığı kesim ve renklendirme çalışmalarındaki yeteneği dünyanın dört bir yanında tanınmasını sağladı. Yarattığı görünümler podyumlardan ilham alır ve öğretici videoları ile başkalarına ilham olur.


Daha fazlası için
blogger_big_christopher_1x
blogger_small_christopher02
blogger_mobile_christopher

Christopher

Moda stilisti

Christopher, Londra merkezli bir stilist ve gazetecidir. Bir avukat olarak, Central Saint Martins'te MA Modası'nı incelemeden önce York Üniversitesi'nde hukuk okudu. Çalışmaları sayesinde dünyayı gezerken, Naomi Campbell, Monica Bellucci, Helena Christensen, Cara Delevingne gibi isimlerin stil danışmanlığını yaptı.


Daha fazlası için