Skip to Content

Yeni Indola Elçisi

Paddy McDougall

Paddy yakın zamanda dünyaca tanınan GUY ödülünü kazanmıştır. İtibarlı saç dergisi Creative HEAD tarafından verilen bu ödül, kuaförlük alanında üstün başarı gösteren 30 yaşın altındaki erkek kuaförlere verilmektedir. Paddy zaten sektörün en hızlı yükselen yeteneklerinden olarak bilindiğinden bu ödül onun için yalnızca başarısının taçlandırılması anlamına geliyor.

Glasgow'daki ünlü Rainbow Room Salon'da çalışmakla meşgul olmadığı zamanlarda Paddy vaktini dünyanın moda başkentlerini ziyaret etmeye harcıyor. Kendisi sezon efsanesi Duffy, Saint Laurent, Louis Vuitton, Rick Owens & Marni gibi markalar için saç şekillendirme, kesim ve renklendirme alanlarında çalışmıştır.

Sokak modası onun için önemli olmuştur ve ona göre: "Sokakta çocukların ne giydiğini görmek, podyumda havalı görünümler izlemekten çok daha ilginç olmuştur." 

Paddy, ilkbahar trendlerimiz Folk Touch ve Civil Society'nin büyük bir hayranı. Ama bu ikisi arasında bir seçim yapması gerekirse Folk Touch'ı seçeceğini söylüyor ve şöyle açıklıyor "Saçta kesim, renklendirme ve şekillendirme ile yarattığımız dokuyu gerçekten çok seviyorum. Aynı anda hem güzel, hem cool, hem de detaycı görünmüyor."