Skip to Content

#indolaselected ekibi

İlk buluşma

#Indolaselected ekibi, Hollanda, Rusya, İspanya ve İngiltere'den gelen dört üstün yetenekli kuaförden oluşmaktadır. Ekip, önümüzdeki yıl boyunca Indola dünyasına dahil olurken moda, sokak modası ve eğitim ile ilgili her şeye kendi yorumlarını katacak. Projeye hız kazandırmak için #indolaselected ekibi Hamburg, Almanya'da Ocak ayında gerçekleşen ilham verici 3 günlük 'Eğitmeni Eğit' ('Train the Ed(you)cator Event' ) etkinliğinde ilk defa bir araya geldiler bile.

İşe ilk olarak Indola Colour House ile başladılar ve Araştırma ve Geliştirme uzmanımız Sonja tarafından sunulan yenilikçi ürün çeşitleri ile tanıştılar. Sonrasında en son Instagram özelliklerini ve trendleri gösteren bir eğitim içeren Sosyal Medya oturumuna katılıp Sosyal Medyada kuaförler için nelerin revaçta olduğunun anlatıldığı bir bölümde yer aldılar. Ekip ayrıca 2019 saç trendlerini sergileyen küresel elçilerimiz Andy Smith ve Paddy McDougall ile tanışma fırsatı buldu. Andy ve Paddy ekibe mentörlük yapacak. Ayrıca ekip, #StreetStyleCollection ipuçlarını ve uzmanlarımızın tavsiyelerini uygulama fırsatı buldu. Özellikle ilkbahar görünümleri Folk Touch ve Civil Society için teknikler geliştirmekten büyük keyif aldılar.

Ekip, 2019 Sokak Stili Koleksiyonu lansmanlarını ve daha fazla işbirliği fırsatı bulabilecekleri merakla beklenen Hype Etkinliklerine katılacağından, yılın geri kalanı da şimdiki kadar heyecan verici olacak gibi görünüyor. Yıl boyunca ekip, bilgi ve yeteneklerini geliştirmeye odaklanan dijital marka yaratma eğitimlerini alırken Indola hayranları için çarpıcı içerikler yaratmaya devam edecekler.