Skip to Content

Senin için Ed(you)cation!

Newsflash ile en iyi eğitim eğlencesi.

 • SARIŞINLIK SANATI: Modern Tonlamalar

  SKP E-Shop INDOLA ACT NOW! Summer Campaign Mobile Landing 1536x1920 EN

  Hiç renk hizmetlerinizi hızlandırabilmeyi dilediniz mi? Yeni freehand tekniklerimiz, dönüştürücü görünümler yaratmak ve zamandan tasarruf etmek isteyen yeni nesil INDOLA renk uzmanları için idealdir!Freehand balyaj trendi 2020'de de folyolara karşı üstün olmaya devam edecek gibi görünüyor. Yerleşiminizin mükemmelleşmesinin, randevu sürelerini nasıl yarıya indireceğini ve müşterilerin salondan doğrudan selfieler paylaşmalarını nasıl sağlayacağını öğrenin…İkili sistem uygulamasını desteklemesi ise harika…Şimdi, sadece iki basit aşamada çarpıcı, gerilmiş bir dip efekti elde edebilirsiniz:İlk olarak, Blond Expert'imizi kullanarak bölümleri boyamada yaratıcı olun. Müşterinizin hayal ettiği görünüme göre farklı efektler oluşturmak için bölümlerin kalınlığını, aralığını ve yerleşimini değiştirebilirsiniz!Müşteriniz parlak bir görünüm istiyorsa, yatay olarak ilerleyin veya dağınık bir görünüm için bu ayrımları arkaya doğru tarayın! Kuruduktan sonra, müşterileriniz cesur çizgilerin bir tonlama servisi ile güzelce karıştığını görünce etkileneceklerdir. Hayal gücünüzü kullanmanın ve sonucu müşterileriniz için özel servisler hazırlamanın zamanı geldi. Daha canlı bir balyaj görünümü için dipten daha uzak veya yatay ayrımlar ile çalışın.Sarışınlık uzmanı ve #indolaselected yaratıcı kadro üyesi Denis Shefel (@shefeldenis), PPC tonlarına artı olarak %4 developer seçiyor ve 1: 1: 0.5 karıştırma oranına sahip Renk Transformatörü ekliyor. Renk Transformatörü, çizgileri sorunsuz bir şekilde karıştırmak için PCC tonlarını yarı kalıcı bir renge dönüştürür. Bu ikili sistem uygulaması ile çalışmak için çok basit bir yoldur. Bekleme esnasında görsel olarak kontrol etmek önemlidir, ancak her zaman mükemmel bir renk eşleşmesine ve güzel bir ışığa güvenebilirsiniz.Görsel bir referans için eğitimi izleyin ve aşağıdaki adım adım kılavuzumuza bakın. Bu basit zaman kazandıran tekniklerle, karıştırmanın ve renklendirme işinize destek vermenin zamanı geldi. 

  test
  “Serbest bir balyaj uygulamasından sonra saçı tonlamak için geçici bir renk kullanmak benim kurtarıcı tekniğimdir. Bir sonraki randevuya kadar saçların canlı ve parlak kalmasını sağlar ”
 • BLONDE BEAUTY: Kontür Işıltısı

  SKP E-Shop INDOLA ACT NOW! Summer Campaign Mobile Landing 1536x1920 EN

  "Eğlenceli! Canlı! Kalın! Işıltılarınız konuşsun ..."Müşterilerinizin en son trendleri benimsemelerine yardımcı olmayı sevdiğinizi biliyoruz. Bu bahar, size klasik bir retro, çarpıcı sarışın ışıltılar getiriyoruz, ancak taze ve dramatik bir dalga ile!Yeni bir on yıl yeni bir görünüm gerektiriyor ve 90'ların yüz çerçeveleme vurgularının yeniden çalışmasından daha iyi bir seçenek yok. Bu trendler geri döndü ve müşterileriniz bu trendlerin çok yönlülüğünü ve etkilerini sevecek!Ginger Spice'den Beyoncé'ye - çizgilerin arkasındaki sır!Ginger Spice sahneye çıktığında, kızlar yüz çerçeveli sarışın çizgilerini zahmetsiz bir güvenle ve hayatı dolu dolu yaşama kararlılığıyla ilişkilendirdiler. Şimdi, konturlar yeni nesil için kız gücünü geri kazanmanın bir yolunu sunuyor. Cesur renk çizgileri içiniz, içsel kuvvet, kum ve esneklik hakkında güçlü bir mesaj gönderir. Balayaj ince uyumsuzluğun damgasını vururken, etkili çizgiler açıkça “2020 benimdir” diyor.Ödüllü kuaför ve #indolaselected yaratıcı ekip üyesi Lynndy Rolfe (@hairbylynndy), Londra'daki trendlerin dünya çapında en iyi salonlara yayıldığını gördü. Saç Bağını güçlendirirken ve kırılmayı en aza indirirken, 8 tona kadar açma ve çarpıcı renk sonuçları elde etmek için Blonde Expert Bleaching Powder önerir. Görünüm sarışın vurgularla da sınırlı değil - yaratıcılık kazanabilir, renk konturlarını, Insta Yaz için mükemmel olan stil isteyen müşterilerin yüzlerini çerçeveye göre özelleştirebilirsiniz.Yeni Işıltıların potansiyelini keşfedin: " 

  test
  “Sarışınlarımı gül nüanslarıyla süslemeyi seviyorum. Tekniklerinizi trend bir gölgeyle güncelleyin ve geleneksel ışıltı hizmetine tamamen yeni bir boyut kazandırın”
 • KESİM 101: Rahat ve Pürüzsüz

  SKP E-Shop INDOLA ACT NOW! Summer Campaign Mobile Landing 1536x1920 EN

  Keskin, şık bob kesimin dünyayı çalkalamasının üzerinden 100 yıl geçti, ancak bu stil kısa sürede klasik statü kazanmak için sadeliği ve çok yönlülüğü ile kadınları kazandı.1960'lardaki öncüleri kadar çarpıcı olan Gen Z-er bob kesimleri çok yönlülük, dolgunluk ve hareket sunuyor. Ünlü İngiliz şarkıcı ve YSL Beauty'nin yüzü olan Dua Lipa, uzunluğunu, ayrımını ve rengini değiştirerek bir bob kesim kullanmaya başladı, görünümünün her zaman taze kaldığından emin oldu. Son zamanlarda şık bir bob ve kahkül kombinasyonu, Paris Moda Haftası sırasında bir sansasyon yarattı ve bu zorlu kesim hala medyanın ilgisini ve taklitçi kesimleri benzer şekilde çekme gücüne sahip!Bu eski favorinin hep devam edeceği aşikardır, bu nedenle müşterileriniz her gün bob kesim istemeyecek olsa da (Amerikan Vogue eski genel yayın yönetmeni Anna Wintour'un söylemiş olduğu gibi), kesim tekniklerinizi her zaman etkileyecektir!Müşterilerinizin daha fazlası için geri gelmesini istediğinizde iyi kesim becerileri önemlidir! #İndolaselected Yaratıcı Ekip üyesi Lynndy Rolfe (@hairbylynndy) ile, saç kuruduktan sonra yeniden işlemeye gerek kalmadan göz alıcı bir şekilde düz olan bir uzunlukta saç kesimi ve bob kesimler elde etmenize yardımcı oluyoruz.Düz konuşmaBazen müşterinizle konuşurken kesime dikkatinizi vermeye çalıştığınızda, belirli bir uzunlukta saç kesimi ve bob üzerinde lazerle kesilmiş gibi düz bir çizgi tutmak zor olabilir. İşte, bu sanatta ustalaşmak ve her seferinde mükemmel bob'a ulaşmak için en iyi ipuçlarımız.Dikkatlice tarayın!Saçları mümkün olduğunca doğal düşüşüne yakın bir şekilde tarayın. Yükseklikle birlikte gelen riskten kaçınmak istersiniz, bu nedenle keserken parmaklarınızı düz tutun veya mümkünse, gerginliği azaltan ve saçın altındaki bölümü daha kısa kurutmadan bir tarak kullanın. .Aşağı bak!Çok uzun bir müşteriniz yoksa veya tüm bir kesim için ayakta durmaya istekli değilseniz, göz çizginizin altında kesersiniz. Lynndy'nin dikkatli bir sözü var, “Göz çizginizin altını keserken dikkatli olun. Saçları çevirmek katlı kesime neden olur, bu yüzden düz kesim için kaçının, kaçının, kaçının! ”Anahatları takip etmeyin!Yapması kolay bir hata, anahattaki bir sonraki bölümü kesmeye çalışmaktır. Bunun yerine daima bir sonraki bölümü alt kenardan kesin. Bu, herhangi bir katlı istenmeyen katlı kesimden kaçınacaktır, bu nedenle kurutmadan sonra daha iyi bir sonuç göreceksiniz. Ağırlığı öne doğru artırmak için tüm saçları arkaya doğru yönlendirmeyi unutmayın.Bu teknikler kulağa basit geliyor, ancak kurutma ve düzleştirmeden sonra size harika sonuçlar verecekler. Hayal kırıklığına uğramayacağınızı garanti ediyoruz! 

  test
  “Vücut konumlandırma kesimi etkileyebilir, müşterinize göre nerede durduğunuza dikkat edin”
 • KESİM 101: Katmanları Vurgulamak & Modern Dokular

  SKP E-Shop INDOLA ACT NOW! Summer Campaign Mobile Landing 1536x1920 EN

  Kaç müşteriniz daha fazla çok yönlülük, hacim ve doku ister? İnce saçları veya daha uzun saçların karmaşıklığını eklediğinizde bunu başarmak göz korkutucu bir görev olabilir. Neyse ki, yeni nesil INDOLA stilistlerinin modern kesme tekniklerine hakim olma konusunda güven kazanmalarına yardımcı olmak için buradayız.Güzeli fantastik yapmakİnce saçlar birçok zorluk yaratır, ancak umudunuzu kaybetmeyin! Yoğunluğunu en üst düzeye çıkaran ve daha ince görünümlü tarafların riskini azaltan bir kesme tekniğini paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz. Artık ince saçlı müşterilerinize, arzu ettikleri katmanları ve dokuları sunarak sürpriz yapabilirsiniz.Başarının anahtarı iki farklı yüksekliğin kullanılmasıdır…Arkadan alçak gitBaşın arkasındaki daha yoğun saçlara odaklanarak başlayın. Yüksek taç kısmından enseye bir inçlik bölümünü tarayın ve parmaklarınızı hafif çapraz yerleştirmeden önce düşük bir yükseklik (90 derece yatay) kullanın. Bu, saçın üst kısmını nispeten kısa tutarken, ağırlığı çevre dışına çıkarır. Bir inç genişliklerde yolunuzu bulun, devam ederken önceki bölümlere bir seyahat rehberi kullanır gibi geri dönün. Saçın kulağın üzerindeki yönü değiştirdiği yerde durduğunuzdan emin olun!Yanlardan yükseğe çıkSaç, yüzü çerçevelediği yerde daha az yoğundur. İnce çizginin yön değiştirdiği bu bölümdeki 90 derecelik dikey açıya geçerek dolgunluğu koruyun. İlk denediğinizde huzursuz hissedebilirsiniz, ancak sonuçlar buna değer! Önceki bölümden bir parça dahil ederek tarayın. Kesiminizi yönlendirmek ve önceki bölümdeki saçların dökülmesine izin vermek için çok daha güçlü bir çapraz parmak açısı kullanın. Yüze doğru ilerlerken arkaya doğru yönlendirerek bölümlere devam edin.Lüks uzun tabakaUzun saçlar kesinlikle her yaş için bir görünümdür. Bu yılki Superbowl devre arası gösterisine, uzun katmanları sahneye hacim ve hareket getiren iki küresel simge hakim oldu. Peki, J.Lo ve Shakira'nın kullandığı katmanlı görünümün sırrı nedir?Katmanlama, müşterilerden ağırlığı kaldırırken uzunluk ve çok yönlülük sağlama şansı sunar. Sarışınlık uzmanı ve #indolaselected yaratıcı kadro üyesi Denis Shefel (@shefeldenis), çene çizgisinden başlayarak uzun bir saçakla uzun katmanları birleştirmeyi seviyor. Saçları yuvarlak bir fırça kullanarak şekillendiriyor ve parmaklarını kullanarak hafifçe bukleler vermiş gibi olmak için iki inçlik maşa kullanıyor . Müşteriler bu sofistike şeklin getirdiği hareketi severler. Saçlarında fazla zaman geçiremeyen veya çok fazla zaman harcayanlar bile, evde bu görüntüyü yeniden yaratabilir ve salon ziyaretleri arasında bu dokuların tadını çıkarabilir! 

  test
  “Saçları her zaman kurutun ve saç kesimini bir kez daha düzeltin. Bu, son dokunuşların tam olarak nerede gerekli olduğunu görmenizi ve mükemmel bir sonuç vermenizi sağlar ”
 • TONLAMA TEKNİĞİ: Yaratıcı Karıştırma ve Uygulama

  SKP E-Shop INDOLA ACT NOW! Summer Campaign Mobile Landing 1536x1920 EN

  Müşteriniz sandalyede meydana gelen büyüyü anlayamasa da, sizin INDOLA uzmanı olmanıza ve hayallerinizi gerçekleştirmenize yardımcı olmak için buradayız.Birçok müşteri, açıcının tüm zor işleri yaptığını düşünüyor, ancak düzensiz renklere ve pürüzlü tonlara karşı savaşırken gerçek gizli silahınız tonerdir! Tonlama söz konusu olduğunda, üç altın kural vardır. Bu kurallara göre oynarsanız her müşteriniz sonuçları sevecektir…İkili uygulama kazanıyor!Saçta bir tonlayıcı kullanmak, herhangi bir çizgiyi temizlemeye yardımcı olur ve folyo ile folyolanmamış saçlar arasındaki kontrastın güzel bir sonuç için daha dengeli olmasını sağlar. Ekstra bir ayrım için ikili uygulamanızda farklı tonların kombinasyonunu kullanın.Tonlayıcı öncesi ışıltıyı görün!İşin püf noktası, pastel karışımlar için mükemmel bir hazırlık olan temiz ve eşit bir taban oluşturmaktır. Sadece dakikalar alır (saç gözenekliliğine bağlı olarak), ancak etkiyi en üst düzeye çıkarır ve gölgelerin daha uzun süre dayanmasını sağlar.Renklerinizi anlayın!INDOLA sarışın serisi karşı konulmaz seçenekler sunuyor, bu yüzden renk tablolarımızı baştan sona tanıyın! Gölgelerin nasıl etkileşime girdiğini anlayın ve her müşteriye istedikleri sarışınlığı verebilmeniz için formüllerinizi uygulayın. Entegre Hair-Bond Teknolojimizin kırılmayı en aza indirdiğini unutmayın, böylece müşterileriniz ekstra bakım ve parlaklık artışını sevecektir.Klasik vurgular için kişiselleştirilmiş Sarışın Uzman Pastel serisini denemeye ne dersiniz? Aşağıda zarif gül nüansları ile yapılan yaratıcı sarışınlık, ödüllü kuaför ve #indolaselected yaratıcı ekip üyesi Lynndy Rolfe (@hairbylynndy) tarafından çarpıcı bir örnektir. Teknikle ilgili ipuçları için aşağıdaki adım adım yapılışa bakın. 

  test
  "Tonlama söz konusu olduğunda altın bir kural vardır. Her zaman elde etmek istediğiniz baz seviyesi için değil gördüğünüz baz seviyesi için tonlandırma yapın. Tonlayıcıların saçı açmayacağını unutmayın! ”
 • 2021 İÇİN YENİ ED(YOU)CATION

  SKP E-Shop INDOLA ACT NOW! Summer Campaign Mobile Landing 1536x1920 EN

  2020'nin sonunu ve yeni bir yılın başlangıcını kutlamak için, sizi 2021 INDOLA Ed (you) cationın dünyasına davet etmek için yeni bir Ed (you) cation programı ve Seminer Broşürü oluşturduk!Sizi güçlendirmek istiyoruz. Sanatınızda korkusuz olmanız için gereken bütün araçları size sağlamak istiyoruz. Bilgi güçtür ve gücünüz, müşterilerinizin gerçek kimliklerini keşfetmelerine yardımcı olma yeteneğinizde mevcuttur.Yaratıcı gücümüz olan sizi yüceltmek istiyoruz. Sizi INDOLA Kuşağı'na katılmaya ve bugün bizimle Ed (you) cation yolculuğunuza başlamaya davet ediyoruz!2021 için yeni konseptimiz, yalnızca yeni bir dizi yüz yüze seminerlerle değil, aynı zamanda çevrimiçi eğitimimiz ve Newsflash bölümlerimiz ile aylık yepyeni eğitimler de dahil olmak üzere 360 ​​° tam bir eğitim deneyimi ile donatıldı.Hepimiz bireyiz ve aynı öğrenme ihtiyaçlarına sahip değiliz.Bu nedenle, yeni bir modüler Ed (you) cation sistemi oluşturduk. Tüm seminerler, sizin için mükemmel eğitim paketini tasarlayan Ed (you) cation uzmanlarımızla ihtiyaçlarınıza göre uyarlanacaktır. Bu, hem temel hem de yaratıcı eğitimimizi birleştirirken, sokak stilini yaptığımız her şeyin merkezinde tutacaktır.Yeni nesil için eğitim olan Ed (you) cation şunları içerecektir:• Temel Ed (you) cation - sizi INDOLA Kuşağı ile tanıştırmak, kim olduğumuzu ve sunmak zorunda olduğumuz ürünleri öğreneceğiniz bir seminer gibi bu temel konuları kapsayacaktır. Ayrıca sizi renk kavramını ve uygulamalarını tanıtmak için bir Renk Semineri de içerecektir.• Yaratıcı Ed (you) cation ¬ becerilerinizi geliştirin ve bu yaratıcı fikirlerin akışını sağlayın. Get Street Wise seminerimiz, Sokak Stili Koleksiyonlarımızdan en son görünümler, hizmetler ve Blockbuster Teknikleri ile her çeyrekte güncellenecektir.• Dijital Ed (you) cation - dijital dünya, fiziksel eğitiminizi tamamlamak için harika bir araçtır ve kendi boş zamanınızda öğrenmenizi sağlar. 2021 için, ihtiyaç duyduğunuzda parmaklarınızın ucunda olacak dijital içeriği size getiriyoruz. Her ay, size başından sonuna kadar bir salon tekniği anlatan Newsflash makalemizi sunacağız. Her sayı, adım adım bir anlatımın yanı sıra görüntüler ve ortak çalışanlarımızdan bir uzman ipucu içerecektir. Ayrıca yeni Sokak Stili Koleksiyonlarımız hakkında eksiksiz bir dizi adım adım anlatım ve eğitici videolarla bilgi edinebileceksiniz.• Sosyal Medya Dünyası - 2021 boyunca Instagram kanalımız size #smarttips ve tam eğitimli ed(you)cation IGTV oturumları ile #unitedweedyoucate dahil ilgi çekici eğitim içeriği sunmaya devam edecek.2021 Kahraman Seminerlerimiz:• Blonding El Kitabı - Sarışınlar her zaman bir meydan okumayı temsil eder, ancak aynı zamanda sektörde iz bırakmanın bir yoludur. Harika bir salon içi sarışınlık deneyimini nasıl yaratacağınızı öğrenin. Basit vurgulama tekniklerinden karmaşık düzeltmelere kadar, bu seminer sizi her seferinde en parlak sarılara ulaşmanız için donatacak.• Güncelleme ve Yeni Yetkinlikler - INDOLA'nın en son yeniliklerini keşfetme şansı. Bu, INDOLA marka portföyü ve onunla hizmetlerinizi hemen nasıl geliştirebileceğiniz hakkında bilgi verecek olan bir seminerdir. 

 • Yeni Sokak Stili Koleksiyonunda havalı tutuyoruz!

  SKP E-Shop INDOLA ACT NOW! Summer Campaign Mobile Landing 1536x1920 EN

  INDOLA Elçisi Paddy McDougall, bahar Sokak Stili Koleksiyonumuz için bu #layering görünümünün yaratılmasında bize rehberlik ederken izleyin.Bu videoda, Paddy'nin harika Küllü Kahve görünümünü nasıl oluşturduğuna daha yakından bakmak için koleksiyon çekimimiz sırasında sizi sahne arkasına götürüyoruz. Paddy'nin ilham kaynağı 90'ların zıt saç paletlerinden geliyor - bu görünümü haritalandırırken, Andy Smith'in saç kesimi ile renk çalışması arasındaki sinerjinin korunmasına büyük özen gösteriyor.Bir müşteri arayışının tasarlanması söz konusu olduğunda, danışmanlık anahtardır; Müşterinin özellikleri ve yaşam tarzı, tasarımda önemli bir rol oynar. Bu unsurları dikkate almak, salon hizmetinizi gerçekten yükseltebilir ve her müşterinin salonu gerçekten kişiselleştirilmiş bir görünümle terk etmesini sağlayabilir.Modelimiz Samira için Paddy, güzel yeni Kül ve Kül Çikolata renklerini içeren yeni Kalıcı Bakım Renk Hattı Uzantımızı seçti. Bu güzel tonlar, Samira'nın daha koyu saç rengine çok yakışır ve alt katmanda daha koyu renk ile yüzünü ortaya çıkarırken saçının üst kısmındaki en açık ton ile muhteşem bir ton etkisi yaratır.Siz de Paddy’nin renk formülleri ile kendi görünümlerinizi yaratın:Alt BölümIndola 5.11 + INDOLA Krem Developer %6 -20 Vol. (1: 1)Üst BölümDipler: Indola 6.18 + INDOLA Krem Developer %6 -20 Vol. (1: 1)Saç Boyları: Indola 8.18 + 6.18 + INDOLA Krem Developer %9 -30 Vol. (1: 1: 2) 

  test
  Paddy McDougall INDOLA Global Elçisi
 • Newsflash Mart

  SKP E-Shop INDOLA ACT NOW! Summer Campaign Mobile Landing 1536x1920 EN

  "Newsflash'in bu sayısında, Global INDOLA Elçisi Andy Smith bizi yeni Sokak Stili Koleksiyonumuz için yaptığı saç kesimlerine götürüyor.Ed(you)cation dizisi altındaki IGTV'mizde, Elçilerimizin Bahar görünümlerinin her birinde bize rehberlik ettiği tüm videoları bulabilirsiniz.Yüksek Kontrastlı Bob için, kare bir ense ile mükemmel bob şeklini nasıl oluşturacağınız hakkında bilmeniz gereken her şeyi öğrenebilirsiniz.Effortless Blonde görünümü için, odak noktası havadar bir doku oluşturmaktır ve burada uzun saçların yumuşak ama dolgun görünmesi için neyin gerekli olduğunu öğreneceksiniz.Ve Ash Brown için, 2021'de daha uzun ve daha güçlü bir yöne doğru giden, mükemmel saç kesimini göreceksiniz.Elçilerimizin tüm masterclasslarını IGTV'mizde inceleyin - bunları Ed(you)cation bölümünde bulabilirsiniz veya alternatif olarak buraya tıklayabilirsiniz. " 

  test
  Andy Smith INDOLA Global Amabassador
 • IGTV'deki mini Ed(you)cation masterclassımız ile YENİ Bahar görünümümüzün ayrıntılarını öğrenin!

  SKP E-Shop INDOLA ACT NOW! Summer Campaign Mobile Landing 1536x1920 EN

  "Bu ay, Küresel Elçimiz Paddy McDougall ile #layering tekniğini derinlemesine inceliyoruz!Street Style Koleksiyonunda öne çıkan #layering tekniği, her müşteri için benzersiz bir renk hikayesi yaratmanın çok yönlü yoludur ve Paddy yarattığı üç görünümle bunu kesinlikle yaptı. Her video, teknik ve / veya renk paletini müşterinizin bireyselliğine uyacak şekilde uyarlamanın farklı yollarını gösteren ayrıntılı bir görünümü araştırıyor.Yüksek Kontrastlı Bob için, teknik ultra kontrastlı tonları alır ve tam bir ifade için bunları bir araya toplar.Effortless Blonde'a gelince, teknik çok daha yumuşaktır ve güneşin öptüğü bir aydınlatma dokunuşu için kum ve nötr tonları daha açık bir temelde harmanlayan güzel bir kombinasyon oluşturur.Son olarak, Ash Brown için Paddy, daha aşırı bir kontrast oluşturmak için daha güçlü bölümleme ve derinlik bakımından farklılık gösteren gölgeler kullanıyor.Elçilerimizin tüm masterclasslarını IGTV'mizde inceleyin - bunları Ed(you)cation bölümünde bulabilirsiniz veya alternatif olarak buraya tıklayabilirsiniz. " 

  test
  Paddy McDougall INDOLA Global Amabassador
 • Nasıl Yapılır: Blonde Expert Highlifts ile Grey Blending

  SKP E-Shop INDOLA ACT NOW! Summer Campaign Mobile Landing 1536x1920 EN

  Newsflash'in bu sayısında, Elçi Abbey Jarrold, sarı saçları daha da aydınlatan ultra harmanlanmış bir sonuç elde etmek için Blonde Expert Highlifts'i kullanarak bir T-section vurgusunun nasıl oluşturulacağını gösteriyor.Grey Blending, salondaki müşteriler tarafından çok aranan, açıcıya ihtiyaç duyulmayan bir yöntemdir. Bu teknik, grileri halihazırda sarışın bazlarla renklendirmenize yardım eder. Blonde Expert Ultra Blonde 1000.0+ Blend, 4 seviyeye kadar açma, beyaz saçlarda %80 oranında kapama sağlar ve % 30'dan fazla beyaz bulunan ile 6 ve daha açık doğal tonlar için uygundur.Gri saçlar eşit olarak uzamadığı için Abbey, Blonde Expert Highlifts portföyünü karıştırıp eşleştirerek farklı hacimdeki gri saçlara uyum sağlayabilen eşit bir renk portföyü oluşturdu.Son olarak, mükemmel renk için en sevdiğimiz ipucu: Blonde Expert Special Blonde renklerini Blonde Expert Pastel ile birleştirerek benzersiz pastel nüanslarla özelleştirilmiş sarışın sonuçlar yarattı! 

  test
  Abbey Jarold INDOLA Global Amabassador
 • Nasıl Yapılır: Money Piece - Belirgin Aydınlatma ve Mükemmel Tonlama

  SKP E-Shop INDOLA ACT NOW! Summer Campaign Mobile Landing 1536x1920 EN

  The Money Piece trendi yerini korumaya devam ediyor ve geçen yıl sosyal medyadaki muazzam popülaritesi şaşırtıcı değil!Newsflash'in bu sayısında, Global Elçi Paddy McDougall, hafif kontrastlı Money Piece kesimini elde etmek için yeni Blonde Expert Lightener ve Pastel serimizi kullanarak modaya uygun renk yerleşimini nasıl elde ettiğini anlatıyor.Adım adım anlatıldığı gibi, açıcı uygulamasında hassasiyet çok önemlidir. İyi ürün doygunluğu ve ince ayrımlar, saç üzerinde çok temiz bir açma sağlar. Ve tabii ki, developerın istenen hafifliği elde etmesini sağlamak ve açıcının saçın geri kalanına akmasını önlemek için folyolama tekniğini kullanmak önemlidir!Blonde Expert Hair-Bond Teknolojisi içindeki aktif bileşenler, saç teline derinlemesine nüfuz ederek doğal bağların etrafında koruyucu bir tabaka oluşturur ve kırılmaya karşı koruyarak mükemmel bir sonuç elde etmenizi sağlar.Son olarak, Blonde Expert Pastels ile tonlama servisi, görünümü tamamlamak için olmazsa olmazdır! Paddy, bu renk sonucunu yaratmak için saçı istediği Pastel tonuyla tonladı. Ürün nemli veya kuru saça uygulanır ve gözle görülür, mükemmel sonuçlar elde etmenizi sağlar.Bu servis, müşterinizin saçlarının tamamını değiştirme şartı olmaksızın çarpıcı bir değişiklik sağlamanın mükemmel bir yoludur. Bütün adımları 

  test
  Paddy McDougall INDOLA Global Amabassador
 • Low-Commitment Glossing with Demi-Permanent Colour

  SKP E-Shop INDOLA ACT NOW! Summer Campaign Mobile Landing 1536x1920 EN

  Welcome to your July Newsflash! In this edition, Ambassador Abbey Jarrold shows us how to gloss a natural base one shade darker using INDOLA Permanent Caring Color and Color Transformer, creating a subtle, low-commitment change. It’s the perfect way to introduce a new client to colour!To carry out a darkening or pigment deposit service simply apply INDOLA Permanent Caring Color in the shade of your choice, mixed with Color Transformer. Just follow the rules of application and allow to develop; taking into consideration either virgin hair or subsequent application, and you’re good to go! 

  test
  Abbey Jarold INDOLA Global Amabassador
 • Create Dimensional Colour Ribbons with Color Transformer

  SKP E-Shop INDOLA ACT NOW! Summer Campaign Mobile Landing 1536x1920 EN

  Your August Newsflash has arrived! In this edition, Ambassador Paddy McDougall will demonstrate how to tone strategically placed ribbons of hair with a fashion shade and INDOLA Color Transformer.Bold shades can be transformed to create dimensional colour with this clever trick:Carefully select ribbons of hair within the top section and pre-lighten using Rapid Blond+ Bleach Powder, then tone with your chosen INDOLA Permanent Caring Color Red & Fashion shade and Color Transformer.It’s possible to use a wide range of our shades for this service, the only limit is your creativity! 

  test
  Paddy McDougall INDOLA Global Amabassador
 • How-to Create the perfect Pixie

  SKP E-Shop INDOLA ACT NOW! Summer Campaign Mobile Landing 1536x1920 EN

  Welcome to your June Newsflash! In this edition, Global Ambassador Andy Smith takes us through a super detailed step by step on his technique on how to achieve a modern shaped pixie crop haircut.Learn with us how to create the perfect nape and then we will take you through a freehand cutting of a personalised fringe to modernise and bring the pixie look to another level.Andy has finished the look texturising with INNOVA TEXTURE Wax, which is a great recommendation also for clients at home that wish to self-style their pixies! 

  test
  Andy Smith INDOLA Global Amabassador
 • Nasıl Yapılır: INDOLA ile 3'ü 1 Arada Şekillendirme

  SKP E-Shop INDOLA ACT NOW! Summer Campaign Mobile Landing 1536x1920 EN

  Eylül Haberimize hoş geldiniz! Bu ay, Elçimiz Andy Smith, yeni INDOLA Styling & Finishing ürünlerimizle trend bir stili nasıl keseceğinizi ve görünümü mükemmel bir şekilde nasıl tamamlayacağınızı adım adım gösteriyor.Andy, uzun saçı ters çevirme ve katmanlama tekniğiyle çalışarak, kesme yöntemini gösterecek ve farklı şekillendirme seçenekleri için bunu nasıl üç farklı şekilde tamamlayacağınızı gösterecek.Video ile birlikte bu teknik hakkında daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz. 

  test
  Andy Smith INDOLA Global Amabassador
 • Nasıl Yapılır: Yeni Nesil İçin Zahmetsiz Stiller

  SKP E-Shop INDOLA ACT NOW! Summer Campaign Mobile Landing 1536x1920 EN

  Ekim Haberimiz geldi! Ekim ayı için Büyükelçi Andy Smith, saçları kısadan uzuna, hafif iç katman vurgulamasıyla alarak ince bir katmanlama tekniği sunuyor.Bu görünüm için Andy yeni ACT NOW ile çalışıyor! Hem bakım hem de şekillendirme için Detox serisi, doğal parlaklık ve hareketli, zahmetsiz dokular yaratır.Video ile birlikte bu teknik hakkında daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz. 

  test
  Andy Smith INDOLA Global Amabassador
 • Nasıl Yapılır: Çok Tonlu Bakırlar Yaratmak

  SKP E-Shop INDOLA ACT NOW! Summer Campaign Mobile Landing 1536x1920 EN

  Kasım Haberimiz geldi! INDOLA Elçimiz Abbey Jarrold, INDOLA Colorblaster ve Blonde Expert kullanarak size eksiksiz bir görünüm için tekniklerini gösteriyor.Saçın geri kalanı boyunca, bakır Colorblaster uygulamasıyla tamamlanan hoş bir yüz çerçevesi vurgusu oluşturuyor.Video ile birlikte bu teknik hakkında daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz. 

  test
  Abbey Jarold INDOLA Global Amabassador
 • How-To: Statement Colour Placement

  SKP E-Shop INDOLA ACT NOW! Summer Campaign Mobile Landing 1536x1920 EN

  Start the new year by making a statement! This month, Abbey shows us how to create a strong statement colour placement using Rapid Blonde and Colorblaster.You can find out more about this technique, along with the video 

  test
  Abbey Jarold INDOLA Global Amabassador
 • How-To: Colour Melting

  SKP E-Shop INDOLA ACT NOW! Summer Campaign Mobile Landing 1536x1920 EN

  February has arrived and so has our Newsflash! In this session Paddy explains how to create a perfect colour melt – seamlessly melting a base colour into highlights using our Color Transformer.You can find out more about this technique, along with the video 

  test
  Paddy McDougall INDOLA Global Amabassador
 • Nasıl Yapılır: Muhteşem Vintage Dalgalar

  SKP E-Shop INDOLA ACT NOW! Summer Campaign Mobile Landing 1536x1920 EN

  Bu Flaş Haber'de Andy, favori INDOLA ürün önerilerini de içeren adım adım bir eğitimle bize bazı çarpıcı vintage dalgaların nasıl yapılacağını gösteriyor.Video ile birlikte bu teknik hakkında daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz. 

  test
  Andy Smith INDOLA Global Amabassador
 • Nasıl Yapılır: Muhteşem bir pastel sarı saç renklendirmesi

  SKP E-Shop INDOLA ACT NOW! Summer Campaign Mobile Landing 1536x1920 EN

  Yeni flaş haberimizin zamanı geldi. Bu sefer yeni #indolaselected üyemiz Mile, bize pastel renk tonlarıyla saf, sofistike ve güzel bir saç balyajı görünümü sunuyor. Bu vurgulama tekniğinden ilham alın.Videoyla birlikte bu teknik hakkında daha fazla bilgiyi 

  test
  Mile Kumurov INDOLA #indolaselected member
 • Nasıl Yapılır: Canlı sarı saçları nötralize etme

  SKP E-Shop INDOLA ACT NOW! Summer Campaign Mobile Landing 1536x1920 EN

  Bu bölüm tamamen sarı saçın istenmeyen canlı alt tonlarını nötralize etmekle ilgili. Abbey, sarı saçlarınıza havalı bir yön verirken aynı zamanda optimum bakım rutini ile güçlü ve parlak saçlara nasıl ulaşılacağını gösteriyor. Videoyla birlikte bu teknik hakkında daha fazla bilgiyi 

  test
  Abbey Jarold INDOLA #indolaselected member
 • Nasıl Yapılır: ACT NOW! ile görünmez katmanların kesimi ve şekillendirmesi

  SKP E-Shop INDOLA ACT NOW! Summer Campaign Mobile Landing 1536x1920 EN

  Aylık flaş haberimiz geldi ! Bu ay Andy, ACT NOW! 'ı kullanarak iki adet stil varyasyonu ile modern, görünmez katmanlı saç kesimini vitrine çıkarıyor! Bu doğal saç kesiminin evde kolay şekillendirme bakımı için nasıl mükemmel bir ayak olduğunu keşfedin. Videoyla birlikte bu teknik hakkında daha fazla bilgiyi 

  test
  Andy Smith INDOLA Global Amabassador
 • Nasıl Yapılır: T-kesitleme ile Xpress gri karıştırma

  SKP E-Shop INDOLA ACT NOW! Summer Campaign Mobile Landing 1536x1920 EN

  Bu bölümde Abbey, T-kesitleme ile hızlı bir xpress gri renk karıştırma hizmetinin nasıl yapıldığını gösteriyor. Bu teknik, saç renginin korunması için mükemmel bir çözümdür.Videoyla birlikte bu teknik hakkında daha fazla bilgiyi burada 

  test
  Abbey Jarold INDOLA #indolaselected member
 • Article August

  SKP E-Shop INDOLA ACT NOW! Summer Campaign Mobile Landing 1536x1920 EN

  Your August Newsflash has arrived! In this edition, Ambassador Paddy McDougall will demonstrate how to tone strategically placed ribbons of hair with a fashion shade and INDOLA Color Transformer. Bold shades can be transformed to create dimensional colour with this clever trick: Carefully select ribbons of hair within the top section and pre-lighten using Rapid Blond+ Bleach Powder, then tone with your chosen INDOLA Permanent Caring Color Red & Fashion shade and Color Transformer. It’s possible to use a wide range of our shades for this service, the only limit is your creativity! 

  test
  Andy Smith INDOLA Global Amabassador