Skip to Content

Blond Addict

Sarışınlık servisinde yeni seviye

Sarışın bir renkten öte birçok insanın seçtiği bir hayat biçimidir. Başka hangi renk abartısız plaj stili, göz alıcı sertlik, platin keskinliği ve bunların karışımı bir görünüm verir? Her sarışın fırsatını en iyi şekilde yapmak zorundasın. Yeni Saç - Bağı teknolojisi lif canlandırmanın ötesine geçerek hasarları onarmanın yanında, her bir saç telini güçlendirir  ve sağlamlaştırır ve gelecek hasarlara karşı koruma getirir. Sonuç muhteşem parlaklık ve ipeksi yumuşaklık ile her tür sarışınlığı aydınlatan rakipsiz bir seri. Sarışınlığı korumak için en iyi yol haftalık Instacool Şampuan ve Ice Shimmer Sprey ile istenmeyen sarılardan kurtulmak. Ve bu geçici renk olarak hafiften baskına gül pembesi elde etmek için Pink-Roze Sampuan ve Gold Shimmer ile pastel bir pick- me-up deneyin. Sarışın görünümün asla modası geçmeyecek ama şimdi teknolojik bir gelişme ile geri döndü!

Blond Addict Koleksiyonu

60 ml

 

Blonde Expert tonları, pastel ve açıcılar, sarışın sonuçlar öne çıkararak çok yönlü, daha akıllı ve daha güvenli şekilde trendlere ayak uyduruyor.

Blond Addict Koleksiyonu

60 ml

Blond Expert tonları, pastel ve açıcılar, sarışın sonuçlar öne çıkararak çok yönlü, daha akıllı ve daha güvenli şekilde trendlere ayak uyduruyor.